Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #496
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Char Vaata postitust
    krt q_q storys on viga selles, et kui ta ütles päeva lõpus, et ta KT, ja ta tapetakse, siis me peaksime lynchima karupoja.

    kui q_q ei oleks hunt, siis 2 hunti vaataks pealt, et okei, q_q tapame ära, ja karupoja lynchivad külaelanikud, sest q_q viitas enne surma tema peale, ise ei pea teda öösel tapmagi.

    q_q üritas näidata, et ta KT, ja et ta nägi esimesel öösel, et mina olen talunik, sest ma olin kõige safem bet.

    q_q võlla ja sul on õigus, ma ei hakka ennast leveldama ja ei muuda oma vote päeva jooksul ära ja õhtul poon su üles.
    sellepärast hääletad mind aga wow ütles sulle see standard minupuhul

    ja kui wow külatark ta ei saa mind peekida

    1) sest ma külaelanik

    2) ta ütles peekis mind pregame hundiks mis pole üldse võimalikki isegi kui ma hunt oleks

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #497
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      char miks sa mind hääletad?
      kes sa arvad, et hundid on?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #498
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        ma juba öelnud et bwg ja avicii

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #499
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          ma juba öelnud et bwg ja avicii
          mina ei ole hunt asi ongi selles, bwg ma pole kindel ja samas ta võib olla sinugak oos üks huntidest vägavabalt.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #500
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            kes su arust siis hundid

            ja miks sa arvad et mina olen?

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #501
              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              pmst on 2 paari tekkinud, kes võivad olla hundid

              q_q ja wow
              avicii ja bwg

              need kombinatsioonid. viimane võimalus kogu oma arsenaliga välja tulla.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #502
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                vaatasin eelnevaid poste ja nende vahel käib sõdimine koguaeg.

                samas avicii ja bwg pole ühtegi "faili" teinud

                samas q_q ajas eile õhtul iba ja suht hea read on tema kohta, miks ta võiks hunt olla, story ei klapi lihtsalt
                wow feilis täna külatarga postitusega, et nägi esimene öö hunti ja see ei saa olla näpukas.

                hetkel q_q kaitseb ka wowi täiega, et wow on külatark ja wow ütleb, et q_q on hunt ja nägi teda täna öösel

                ilmselt skypes kokku lepitud, et q_q on isegi liiga sees, et tuleb tema üles puua ja wow lõpuni võidukas.
                kui wow saab q_q maha võetud, siis pmst täiesti clear on wow ja rahulikult laseb lõpuni.

                samuti q_q postid wowi kohta alguses..mängu algus


                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                õu mu hääl on üldse wowi peal ju :D
                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                wow mis sa arvad

                sa pole hääletanudki veel
                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                mul oli enne notepadis umbes sama

                ja nüüd wow tegi ühe väga külase posti
                alguses ründab wowi, et nende partnerlust peita ja pärast clearib.

                ainuke probleem on see, et kas tõesti 2. päeval võtab oma sõbra maha mängu hüveks? kas nad suudaks nii hästi?


                jääb hääl q_q peale, ning ühe ma teist täna õhtul üles poon!!!

                Comment

                • Avicii
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 800

                  #503
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  WoW ei ole hundina sellist postitusterida enne KT claimi välja endast pigistanud

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #504
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    ei oleks*

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #505
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      Looper võiks ka tänane target olla samas

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #506
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        samas q_q ajas eile õhtul iba ja suht hea read on tema kohta, miks ta võiks hunt olla, story ei klapi lihtsalt
                        selgitad seda?

                        mis iba ma ajasin?

                        mis read sul on?

                        mis story ei klapi?

                        Comment

                        • Looper
                          Grinder
                          • May 2013
                          • 576

                          #507
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                          Looper võiks ka tänane target olla samas
                          whay?

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #508
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            krt q_q storys on viga selles, et kui ta ütles päeva lõpus, et ta KT, ja ta tapetakse, siis me peaksime lynchima karupoja.

                            kui q_q ei oleks hunt, siis 2 hunti vaataks pealt, et okei, q_q tapame ära, ja karupoja lynchivad külaelanikud, sest q_q viitas enne surma tema peale, ise ei pea teda öösel tapmagi.

                            q_q üritas näidata, et ta KT, ja et ta nägi esimesel öösel, et mina olen talunik, sest ma olin kõige safem bet.

                            q_q võlla ja sul on õigus, ma ei hakka ennast leveldama ja ei muuda oma vote päeva jooksul ära ja õhtul poon su üles
                            wowil peab parem hea selgitus olema, miks ta ütles, et pregame peek on q_q

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #509
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Looper Vaata postitust
                              whay?
                              Oled päev otsa suht vaikne olnud? Huntidel taktika otsas vä?

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #510
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                ma ei üritanud näidata et ma kt

                                ma teen seda iga mäng igas rollis: kirjutan "kui ma kt siis peek [mu tugevaim read kes on küla] külaelanik]"

                                sa võid järgi kontrollida seda, mine vaata vanu mänge

                                ma teen seda sellepärast et ma saan tihti esimene või teine öö surma kui ma külaelanik olen

                                ja pmslt balancin oma ranget sellega et kui ma päriselt külatark olen siis ma saan oma peeki jätta nii et küla peale mu surma saab selgelt aru kes mu peek oli ja ei teki vaidlust

                                sest kt peab jätma vihjeid et peale tema surma saaks küla aru mis ta peekid olid

                                kõik siin mängus võivad confirmida seda, kellega ma koos mängind olen (wow juba tegi seda)

                                Comment

                                Working...