Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
sellepärast hääletad mind aga wow ütles sulle see standard minupuhul
ja kui wow külatark ta ei saa mind peekida
1) sest ma külaelanik
2) ta ütles peekis mind pregame hundiks mis pole üldse võimalikki isegi kui ma hunt oleks
Algselt postitas Char
Vaata postitust
ja kui wow külatark ta ei saa mind peekida
1) sest ma külaelanik
2) ta ütles peekis mind pregame hundiks mis pole üldse võimalikki isegi kui ma hunt oleks
Comment