Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #361
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    krt q_q storys on viga selles, et kui ta ütles päeva lõpus, et ta KT, ja ta tapetakse, siis me peaksime lynchima karupoja.

    kui q_q ei oleks hunt, siis 2 hunti vaataks pealt, et okei, q_q tapame ära, ja karupoja lynchivad külaelanikud, sest q_q viitas enne surma tema peale, ise ei pea teda öösel tapmagi.

    q_q üritas näidata, et ta KT, ja et ta nägi esimesel öösel, et mina olen talunik, sest ma olin kõige safem bet.

    q_q võlla ja sul on õigus, ma ei hakka ennast leveldama ja ei muuda oma vote päeva jooksul ära ja õhtul poon su üles.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #362
      Vote Count 354 to 361

      Hääled seisuga post 354 kuni 361
      Öö saabub 10:00:59 pärast

      ---
      Hääli Lynch Hääletajad
      2 q_q Char (2), VisaHing (4)
      5 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), q_q (0), Looper (0), BlackWerewolfGenie (0), Avicii (0)

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #363
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Ma küla for real..

        Panustaks hoopis sellele, et BlackWerewolfGenie ja Q_Q on hundud. Q_Q hakkab hunduna kahtlaselt päeva lõppudes käituma. See on fakt.. Teistes mängudes on päevalõpus samamoodi mingi leveldamine käinud.

        timz0333 rongi peal on raudselt 1 hunt, teine ma arvan on kavalalt ennast mujale sokutanud. Ise lükkasin timz0333 suht coinflipiga eile. Isegi ei pannud tähele ausaltöeldes, et kes veel teda hääletanud.

        Mõne ajapärast vaatab üle postid ja ehk jääb midagi silma aga mostlikely hundupaar tundub mulle BWG Ja Q_Q_Q
        VisaHing üritab lihtsalt kaaskülamehi oksa tõmmata.

        Muidugi on kerge öelda, et vähemalt üks hunt oli Timzi rongi peale kuna sa oled hundu. VISAHING

        Mind on imelik hundiks pidada, ma mängisin hoopis teistmoodi hundina ja seda oli kerge välja readida.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #364
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Sa visahing oled ikka hoopis teistsuguse liini võtnud see mäng tavaliselt sa ikka aktiivsem jne, hetkel tundub nagu kardad poste teha ja kõik postid on, et "ausalt" ma küla aga mingeid argumenteeritud põhjendusi ei too.

          Võid välja tuua poste mis mind hundiks teevad, hundikutsikas. :D

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #365
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            VisaHing üritab lihtsalt kaaskülamehi oksa tõmmata.

            Muidugi on kerge öelda, et vähemalt üks hunt oli Timzi rongi peale kuna sa oled hundu. VISAHING

            Mind on imelik hundiks pidada, ma mängisin hoopis teistmoodi hundina ja seda oli kerge välja readida.
            Hakka või visahinge uskuma :D

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #366
              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Kui mind hundinimekirja lükkate, siis mõelge kellega ma koostööd ka teha võiks. Aga ausalt käsisüdamel olen küla.. :(
              Me vaatame kes sind kaitsma hakkab, siis leiamegi su kaashundu.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #367
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                BWG siis 1 hunt.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #368
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Hakka või visahinge uskuma :D
                  Oled visahingega koos hunt?

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #369
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    BWG siis 1 hunt.
                    quitin ära, visahing ja wow kaks hunti. Tulen hiljem ehk tagasi.

                    Juba eelnevalt öelnud, et mina mängin hundina hoopis teistmoodi ja mu mängust hundimängu loeks välja ainult hundid, nii et arvestage seda !

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #370
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      kui mind peaks täna pooma, siis homme võtke kindlalt visahing ja wow ette.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #371
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Uh, oh paanikat nii palju, et minu väga selge sinu kasuks rääkiv fakt mille highlightisin jäi märkamatuks kohe.
                        "Aga mina mängin ju hoopis hundina teisiti ma lockclear küla ju" lol. BlackWerewolfGenie

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #372
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          Sinu kahjuks rääkiv fakt s.t.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #373
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            wow

                            ja toon postid välja mis ta hundiks teevad tunni aja pärast, kui tagasi olen.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #374
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Char Vaata postitust
                              krt q_q storys on viga selles, et kui ta ütles päeva lõpus, et ta KT, ja ta tapetakse, siis me peaksime lynchima karupoja.

                              kui q_q ei oleks hunt, siis 2 hunti vaataks pealt, et okei, q_q tapame ära, ja karupoja lynchivad külaelanikud, sest q_q viitas enne surma tema peale, ise ei pea teda öösel tapmagi.

                              q_q üritas näidata, et ta KT, ja et ta nägi esimesel öösel, et mina olen talunik, sest ma olin kõige safem bet.

                              q_q võlla ja sul on õigus, ma ei hakka ennast leveldama ja ei muuda oma vote päeva jooksul ära ja õhtul poon su üles.
                              q_q on spammer ja taganttorkija, karupoeg on pikkade arutlustega. Mõlemad on esimeste päevade minejad. q_q ütles seda, kuna eelmine mäng jätsime külaga ta pikaks ajaks sisse, aga mäng oli meil ikkagi kottis. See on täiesti standard meeldetuletus siin.
                              Samamoodi on KT claim ja peeki jätt. Ehk siis selle teema võib kohe dropida.
                              Mõtlesin kohe kirja panna, kuna päeva alguses olid jutuga, et q_q üks küladest sinu jaoks ning nüüdselle pärast hakkasid teda hundiks pidama.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #375
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                vaadake registeermisteemas kirjutas

                                "Kusjuures vabalt v6in LuuK olla aga tegelt pole
                                kasutas 6y2 jne äüõ asemel"

                                kasutas 6y2 jne äüõ asemel

                                ehk nimelt kirjutab teises stiilis kui praegu

                                "no ma ei tea ei viitsi jälle hakata pihta.

                                Ma arvan mingi asjalikumad külakaaslased jagasid ära ka kes ma olen tegelt."

                                CONFIRMED VAPSIK
                                Miks ta selle 2 erineva stiili pärast just Vapsik pidi olema?
                                Ning miks arvadid, et ta võib nimelt kirjutada registreerimisteemas ja mänguteemas erinevalt.

                                Comment

                                Working...