Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
krt q_q storys on viga selles, et kui ta ütles päeva lõpus, et ta KT, ja ta tapetakse, siis me peaksime lynchima karupoja.
kui q_q ei oleks hunt, siis 2 hunti vaataks pealt, et okei, q_q tapame ära, ja karupoja lynchivad külaelanikud, sest q_q viitas enne surma tema peale, ise ei pea teda öösel tapmagi.
q_q üritas näidata, et ta KT, ja et ta nägi esimesel öösel, et mina olen talunik, sest ma olin kõige safem bet.
q_q võlla ja sul on õigus, ma ei hakka ennast leveldama ja ei muuda oma vote päeva jooksul ära ja õhtul poon su üles.
krt q_q storys on viga selles, et kui ta ütles päeva lõpus, et ta KT, ja ta tapetakse, siis me peaksime lynchima karupoja.
kui q_q ei oleks hunt, siis 2 hunti vaataks pealt, et okei, q_q tapame ära, ja karupoja lynchivad külaelanikud, sest q_q viitas enne surma tema peale, ise ei pea teda öösel tapmagi.
q_q üritas näidata, et ta KT, ja et ta nägi esimesel öösel, et mina olen talunik, sest ma olin kõige safem bet.
q_q võlla ja sul on õigus, ma ei hakka ennast leveldama ja ei muuda oma vote päeva jooksul ära ja õhtul poon su üles.
Comment