Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #466
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    VisaHing mis sa arvad selline kombo on normaalne?

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #467
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Tegelt ma hetkel ei mõtlegi midagi rohkemat välja, mulle tundub siiski see wow'i KT post liiga slip. Kuna pre-game ei saanud peek hunt olla.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #468
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Char
        Looper

        WowAwiAA
        VisaHing


        Avicii
        BlackWerewolfGenie


        char ja looper on clear sest see rigged randi teooria on liiga deep esimeses mängus hundi jaoks välja mõelda uskuge mind

        wow on clear sest see profiili vaatamine bwg-l on way külane ja unlikely et hundina üldse nii mõtleb

        visahinges olen kõige vähem kindel aga see kt reaktsioon ja tänased postid külased

        BlackWerewolfGenie

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #469
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          okei

          hundid on bwg ja avicii
          Selgita mille põhjal sa võtad, et ma hunt olen?

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #470
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
            Selgita mille põhjal sa võtad, et ma hunt olen?
            sest sina ja bwg jääte alles

            unless sa arvad et hundid see mäng nimelt selliseid level 3 teooriaid teinud

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #471
              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              tra ma ei tea mis teha

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #472
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                sest sina ja bwg jääte alles

                unless sa arvad et hundid see mäng nimelt selliseid level 3 teooriaid teinud
                jääme allest millest? sellest listist?
                Mille põjal sa näiteks visa clearid rohkem kui mind?

                +
                "char ja looper on clear sest see rigged randi teooria on liiga deep esimeses mängus hundi jaoks välja mõelda uskuge mind"

                Anything can happen ütlen ma selle kohta, seda mängu pole väga raske käppa saada ning veits nuputada kui oled lugenud eelnevaid teemasi, ning mina küll ei saa öelda nüüd, et "CLEARED" sellepuhul

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #473
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Olen külaelanik aga ma juba leppinud, et mul alati mingi "imelik" põhjus saab saatuslikuks. See hide teema oli üks hea näide ja tänu sellele kaotasime mängu ka kuna küla sõdis omavahel... Ma hetkel jätan oma hääle ikkagi "slip" kt claimi peale, aga tal veel aega selgitada ka seda.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #474
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    ok ma pole külatark

                    ütlen ära et 9ksi mängides kui sa oled külatark siis ja sul on day2 2 elus peeki siis on standard hard claimida

                    sest praegu 7 inimest (seal hulgas 1 külatark ja 2 live peeki)

                    siis hundid peavad öösel kt tapma

                    järgmine päev 5 inimest elus ja seal hulgas 2 peeked küla 2 hunti ja 1 unknown

                    ja sellises olukorras on juba väga suur % et küla võidab

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #475
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      sest sina ja bwg jääte alles

                      unless sa arvad et hundid see mäng nimelt selliseid level 3 teooriaid teinud
                      mida rohkem ma mõtlen selle üle on see väga random põhjendus ikka, sest sina jääd alles :D lol, get good son please

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #476
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        ok ma pole külatark

                        ütlen ära et 9ksi mängides kui sa oled külatark siis ja sul on day2 2 elus peeki siis on standard hard claimida

                        sest praegu 7 inimest (seal hulgas 1 külatark ja 2 live peeki)

                        siis hundid peavad öösel kt tapma

                        järgmine päev 5 inimest elus ja seal hulgas 2 peeked küla 2 hunti ja 1 unknown

                        ja sellises olukorras on juba väga suur % et küla võidab
                        võrldus et kui sa ei sa hard claimi ja su peekid pole selgelt leitavad siis hundid võivad jopata öösel kt maha ja siis on juba külal way väiksem % võita

                        et day2 9ksi võib rahus 2 peekiga claimida kohe see on optimaalne ja +ev

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #477
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          ok ma pole külatark

                          ütlen ära et 9ksi mängides kui sa oled külatark siis ja sul on day2 2 elus peeki siis on standard hard claimida

                          sest praegu 7 inimest (seal hulgas 1 külatark ja 2 live peeki)

                          siis hundid peavad öösel kt tapma

                          järgmine päev 5 inimest elus ja seal hulgas 2 peeked küla 2 hunti ja 1 unknown

                          ja sellises olukorras on juba väga suur % et küla võidab
                          mõte on õige aga see lüke on sitaks hundine tho, sest ma olen suht kindel, et sa oled hunt ja kui nüüd teinehunt on kuskil jube locklearitud siis läheb mäng ikkagi raskeks.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #478
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                            jääme allest millest? sellest listist?
                            Mille põjal sa näiteks visa clearid rohkem kui mind?

                            +
                            "char ja looper on clear sest see rigged randi teooria on liiga deep esimeses mängus hundi jaoks välja mõelda uskuge mind"

                            Anything can happen ütlen ma selle kohta, seda mängu pole väga raske käppa saada ning veits nuputada kui oled lugenud eelnevaid teemasi, ning mina küll ei saa öelda nüüd, et "CLEARED" sellepuhul
                            loe visahinge poste peale wowi claimi

                            kui vh oleks hunt siis ta teaks et wowi claim on fake

                            kas ta suudaks nii teeselda v

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #479
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              WoW enne kui lähed, tahaks natuke tõestusmaterjali ka. Viitsid sa mõned postid välja tuua, kus oled vihjanud sellele, et Q_Q võiks olla hunt ja Aviici küla?

                              usun, et KT-na sa kuhugi jätsid ikkagi hinte maha.
                              to q_q ainuüksi on see post juba rohkem hundisem kui külane irw, küla ei hakkaks ever nõudma hard claimi imo?

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #480
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                                mida rohkem ma mõtlen selle üle on see väga random põhjendus ikka, sest sina jääd alles :D lol, get good son please
                                ???

                                ma lihtsalt clearisin enda jaoks külaelanikud

                                ja alles jäänud mängijad peavad hundid olema

                                mis siin randomit on?

                                Comment

                                Working...