Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Sa oled just ärritunud, kuna hundina on mida kaotada tulla nii lähedale ja see minema lasta.
Külana ei ole nii pingeline ja sellepärast ongi minu postid palju loogilisemad, kui sinu omad.
Algselt postitas Char
Vaata postitust
Külana ei ole nii pingeline ja sellepärast ongi minu postid palju loogilisemad, kui sinu omad.
Comment