Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
suht sick, visale pean ütlema, et sorri. mul närvid ei pidanud vastu enam ja tegin vea. avicii ka 22:00 kriiskas, et dvai pange visale nagu oleks mingi soul read olnud.
kui sa poleks 3-2 seisus karjuma hakanud, poleks see asi nii lõppenud.
q_q ja bwg kohta ütlen, et well played tõesti, nii nutune seis oli ja hoidis lihtsalt hääle enda peal ja vaatas kuidas külaelanikud hulluks lähevad, et wtf siin toimub.
kahju, et 24h veel kauemaks venib.
nüüd mängu juurde.
looper, bwg hakkab täna kindlasti kõvasti crappi tootma, et sind mõjutada, ala et vaadake char pani 22:00 hääle visale ja bwg hääl oli enda peal, bwg on kindlasti taluelanik.
soovitan sul mõelda eilse arutelu peale, kutt ikka sai korralikult peksa ja asi oli pmst otsustatud. kutil olid iga natukese aja tagant tuju muutus ja ei jäänud oma jutule kindlaks.
täna tuleb kindlasti uue storyga välja, niiet ära lase end mõjutada
nagu ma enne mainisin, siis ma täna ei viitsi enam temaga väga vaielda, aga kui sul on vaja näha meie vaidlust, et asja otsustada, siis eks pean, sest eile õhtul mina tegin vale otsuse ja küla saatus on minu südametunnistusel
BlackWerewolfGenie
see mäng kulutab aega ja närve nii palju, et suure tõenäosuega järgmisel ei osale. nii ei saa mängida, kui öösel näed libahunte unes. :D
suht sick, visale pean ütlema, et sorri. mul närvid ei pidanud vastu enam ja tegin vea. avicii ka 22:00 kriiskas, et dvai pange visale nagu oleks mingi soul read olnud.
kui sa poleks 3-2 seisus karjuma hakanud, poleks see asi nii lõppenud.
q_q ja bwg kohta ütlen, et well played tõesti, nii nutune seis oli ja hoidis lihtsalt hääle enda peal ja vaatas kuidas külaelanikud hulluks lähevad, et wtf siin toimub.
kahju, et 24h veel kauemaks venib.
nüüd mängu juurde.
looper, bwg hakkab täna kindlasti kõvasti crappi tootma, et sind mõjutada, ala et vaadake char pani 22:00 hääle visale ja bwg hääl oli enda peal, bwg on kindlasti taluelanik.
soovitan sul mõelda eilse arutelu peale, kutt ikka sai korralikult peksa ja asi oli pmst otsustatud. kutil olid iga natukese aja tagant tuju muutus ja ei jäänud oma jutule kindlaks.
täna tuleb kindlasti uue storyga välja, niiet ära lase end mõjutada
nagu ma enne mainisin, siis ma täna ei viitsi enam temaga väga vaielda, aga kui sul on vaja näha meie vaidlust, et asja otsustada, siis eks pean, sest eile õhtul mina tegin vale otsuse ja küla saatus on minu südametunnistusel
BlackWerewolfGenie
see mäng kulutab aega ja närve nii palju, et suure tõenäosuega järgmisel ei osale. nii ei saa mängida, kui öösel näed libahunte unes. :D
Comment