Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Ma ei saanud eksida kuna ma olen küla.
Läbimängu on näha kuidas sa oled aktiine bashija ainult siis kui sul tuli peal on mis on kõige suurem hunditell ja kõik uued hundid on seda teinud.
Isegi praegu kui looper hääle maha võttis, läksid kergelt leili ja oled ärritunud et hundi võit hakkab näppude vahelt minema ujuma.
Algselt postitas Char
Vaata postitust
Läbimängu on näha kuidas sa oled aktiine bashija ainult siis kui sul tuli peal on mis on kõige suurem hunditell ja kõik uued hundid on seda teinud.
Isegi praegu kui looper hääle maha võttis, läksid kergelt leili ja oled ärritunud et hundi võit hakkab näppude vahelt minema ujuma.
Comment