see kt kapist väljatulemine on wierd tho ja ma millegipärast ei usu seda, aga see, et karu öösel ära söödi on muidugi obv, sest ta sai millegile jälile. tuleks vaadata tema postid üle mis võis huntidel ära flippida ja vee ashju tõmmata. sealt otsiks tänast ohvrit, seda KT claimi mina küll hääletada ei julge!
Comment