Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
ükski inimene, kes vähegi midagi loogiliselt mõtleb, ei saa seda pidada slipiks..minig typo või lihtsalt vale konstruktsiooni kasutamine
sa ajad nii lolli juttu lihtsalt suust välja
pmst siin on tal valik, kumma juttu ta usub, jah kui ta valib sinu jutu, siis küla kaotab
Algselt postitas BlackWerewolfGenie
Vaata postitust
sa ajad nii lolli juttu lihtsalt suust välja
pmst siin on tal valik, kumma juttu ta usub, jah kui ta valib sinu jutu, siis küla kaotab
Comment