Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #1066
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
    Algselt postitas Char Vaata postitust
    kuule ma ka ei viitsi enam. tehke uus mäng jah. sest kui sa bwg valid, siis selle oled sa kaotanud.

    kordan. vaata mind, olen terve mängu mänginud ainult küla jaoks ja koguaeg küla mõttes.

    bwg on lihtsalt bully, kes bashib ja viskab sitaga teisi
    isegi peale seda posti tuleb 4 posti siia vastu mingi mulliga.
    Näed ütlesid ise ära, et oled hunt.

    Muidugi kaotaks kui mind välja hääletab külana, ma usun, et see ongi kõige vägevam slip mida vaja oli.
    ükski inimene, kes vähegi midagi loogiliselt mõtleb, ei saa seda pidada slipiks..minig typo või lihtsalt vale konstruktsiooni kasutamine
    sa ajad nii lolli juttu lihtsalt suust välja


    pmst siin on tal valik, kumma juttu ta usub, jah kui ta valib sinu jutu, siis küla kaotab

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #1067
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
      q_q surub vähemalt kolmes postis PM'imise teemat. Sa üritad mingeid viimaseid põhjuseid välja mõelda veel aga neil ei ole jumet.
      ütle miks sa visahinge ründasid, kui me q_qd 2. päeva alguses tahtsime võlla tõmmata?

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #1068
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        ükski inimene, kes vähegi midagi loogiliselt mõtleb, ei saa seda pidada slipiks..minig typo või lihtsalt vale konstruktsiooni kasutamine
        sa ajad nii lolli juttu lihtsalt suust välja


        pmst siin on tal valik, kumma juttu ta usub, jah kui ta valib sinu jutu, siis küla kaotab
        Need kaks posti on ju täiesti erinevad, kui loogiliselt lugeda siis on täpselt nii nagu ma välja tõin sest ma loengi su poste loogiliselt ja see on ainult 1 vähemalt ( ) insert number here kui paljudest postidest ?

        Ma olen külaelanik sellepärast sul polegi kuskilt eriti kinni võtta enam.

        Comment

        • Char
          Pokkerihai
          • Sep 2009
          • 1848

          #1069
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
          Need kaks posti on ju täiesti erinevad, kui loogiliselt lugeda siis on täpselt nii nagu ma välja tõin sest ma loengi su poste loogiliselt ja see on ainult 1 vähemalt ( ) insert number here kui paljudest postidest ?

          Ma olen külaelanik sellepärast sul polegi kuskilt eriti kinni võtta enam.
          mis kinni võtta. sa igast postis juba kirjutad, et sa külaelanik..sa teed üle oma rolli juba.
          ma ei saa aru, kuidas looper saab sind uskuda.

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #1070
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Char Vaata postitust
            ütle miks sa visahinge ründasid, kui me q_qd 2. päeva alguses tahtsime võlla tõmmata?
            Tõin juba põhjenduse välja, et pidasin kahte mängijat KT'ks üks neist oli q_q kus ta jättis maha fake claimi.

            VisaHing postitas ja pidas mind hundiks, mille peale ma vastasin, et VisaHIng üritab kaaskülamehi oksa tõmmata ja panin talle hääle vastu.

            Sa lihtsalt ei taha mu poste lugeda ja üritad välja leida midagi mis sulle sobiks minu "bashimiseks" aga ma ei ole hunt kahjuks nii, et raske on normaalseid põhjuseid välja tuua.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #1071
              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              mis kinni võtta. sa igast postis juba kirjutad, et sa külaelanik..sa teed üle oma rolli juba.
              ma ei saa aru, kuidas looper saab sind uskuda.
              Iga küla mängija postitab oma rolli tihedamini, kui seda teeks hunt.

              Sa üritad raud külatelle ümber painata hunditellideks, samas kui endal on miljon posti mis su hundiks teevad.

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #1072
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                Need kaks posti on ju täiesti erinevad, kui loogiliselt lugeda siis on täpselt nii nagu ma välja tõin sest ma loengi su poste loogiliselt ja see on ainult 1 vähemalt ( ) insert number here kui paljudest postidest ?

                Ma olen külaelanik sellepärast sul polegi kuskilt eriti kinni võtta enam.
                mul alateadvus peksab peale, et ma hunt ja siis kirjutan teksti sisse, et ma hunt ve? ole normaalne

                sa lihtsalt üritad juurde genereerida asju, mida ei ole.

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #1073
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  mis kinni võtta. sa igast postis juba kirjutad, et sa külaelanik..sa teed üle oma rolli juba.
                  ma ei saa aru, kuidas looper saab sind uskuda.
                  Ja ma ei näe, et ma kaitsesin mitte kuidagi q_q'd see on väljamõeldud põhjus.

                  Ma ei pannud mingit teemat, et q_q ei ole hunt?

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #1074
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                    Iga küla mängija postitab oma rolli tihedamini, kui seda teeks hunt.

                    Sa üritad raud külatelle ümber painata hunditellideks, samas kui endal on miljon posti mis su hundiks teevad.
                    vastad küsimusele nüüd või ei?

                    miks visale nii peale lendasid üleeile hommikul?

                    KAMOON, LOOPER.

                    sellepärast ta ongi hunt..TA KEERUTAB JA VASSIB JU TÄIEGA..

                    ma räägin nii straightforward, kui võimalik..vennal alati mingi probleem

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #1075
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      q_q surus mind räigelt hundiks ja sind kaitses ja kokkuvõttes, mina kaitsen q_q'd ja olen temaga hunt?

                      Seda üritad öelda hetkel vä

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #1076
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        vastad küsimusele nüüd või ei?

                        miks visale nii peale lendasid üleeile hommikul?

                        KAMOON, LOOPER.

                        sellepärast ta ongi hunt..TA KEERUTAB JA VASSIB JU TÄIEGA..

                        ma räägin nii straightforward, kui võimalik..vennal alati mingi probleem
                        Sa ei ole toonud kuskil kindlalt välja, et backida oma ütlust, et ma kaitsen Q_Q'd

                        Sa üritad ühte osa minu postist mis oli suunatud VisaHingele ümber painata q_q kaitsmiseks :D:D:D:D

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #1077
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                          Ja ma ei näe, et ma kaitsesin mitte kuidagi q_q'd see on väljamõeldud põhjus.

                          Ma ei pannud mingit teemat, et q_q ei ole hunt?
                          sa lendasid visahingele peale ja hakkasid täiega süüdistama teda, et tema on hunt..

                          OUT OF THE BLUE

                          visahingel polnud mingit pistmist hundiks olemisega ja ikkagi sa täiega bashisid teda ja kutsusid teda wolfieks.

                          parim kaitse on rünnak, tahtsid juttu lihtsalt ümber keerata.


                          sa olid ainuke, kes sellest kinni haaras seal ja hakkasid vastu.

                          Comment

                          • BlackWerewolfGenie
                            Kahtlustatav Pettus(t)es
                            • Sep 2013
                            • 2145

                            #1078
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            Ja post oli minu kohta, aga kuskilt tuleb ju kinni haarata. :)

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #1079
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                              Sa ei ole toonud kuskil kindlalt välja, et backida oma ütlust, et ma kaitsen Q_Q'd

                              Sa üritad ühte osa minu postist mis oli suunatud VisaHingele ümber painata q_q kaitsmiseks :D:D:D:D
                              jah MIKS sa visat ründasid?

                              q_q sobis ju vabalt hundikandidaadiks..selleasemel sa ründasid visahinge.

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #1080
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                sa lendasid visahingele peale ja hakkasid täiega süüdistama teda, et tema on hunt..

                                OUT OF THE BLUE

                                visahingel polnud mingit pistmist hundiks olemisega ja ikkagi sa täiega bashisid teda ja kutsusid teda wolfieks.

                                parim kaitse on rünnak, tahtsid juttu lihtsalt ümber keerata.


                                sa olid ainuke, kes sellest kinni haaras seal ja hakkasid vastu.
                                Huvitav, et mina olen see kes peab VisaHInge hundiks ja eile hääletuses sina vahetad oma häält ja mina jätan enda peale hääle?

                                Ma juba sada korda su igale küsimusele vastanud loe mu eelmiseid poste, sa küsid samu asju koguaeg ju. :)

                                Ma ei tea ei jaksa suga enam vaielda, props et üritad.

                                Comment

                                Working...