Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
täiesti sick, ma juba tahtsin sulle PMi saata screenshotiga oma pildist, aga jääme ausaks..kõigest mäng.
sellesmõttes on tõsi, et kõik faktid räägivad minu vastu...no lihtsalt liiga sick. ja ega looper ei ole süüdi ju, ta lihtsalt loeb ja vaatab. ma paneks ise ka ennast hundiks, kui ma loeks enda kohta.
nagu ma juba ütlesin . ei poolda alla andmist..aga siin vist on tõesti hundid meid outplaynud.
well played bwg ja q_q, just eilne õhtu oli super. enda peal hoidsid nii hääle..väga pro :D
aga niipea ei mängi seda enam, säästan närve parem.
looper ma ei tea mida ma sulle ütlema peaks, et sa usuks mind, mõtle, et miks sa mind eile näiteks uskusid.
mis on täna muutunud?
Algselt postitas Looper
Vaata postitust
sellesmõttes on tõsi, et kõik faktid räägivad minu vastu...no lihtsalt liiga sick. ja ega looper ei ole süüdi ju, ta lihtsalt loeb ja vaatab. ma paneks ise ka ennast hundiks, kui ma loeks enda kohta.
nagu ma juba ütlesin . ei poolda alla andmist..aga siin vist on tõesti hundid meid outplaynud.
well played bwg ja q_q, just eilne õhtu oli super. enda peal hoidsid nii hääle..väga pro :D
aga niipea ei mängi seda enam, säästan närve parem.
looper ma ei tea mida ma sulle ütlema peaks, et sa usuks mind, mõtle, et miks sa mind eile näiteks uskusid.
mis on täna muutunud?
Comment