Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Ei ole. Koguaeg lootnud, et ehk saab. Isegi see mäng lootsin. Aga jama on selles muidu, et ma ei suuda täna vist aktiivne olla. Mul terve päev jooksmist olnud teatud muude probleemidega.
Tahaks öelda, et ma küla ärge mind võtke. Aga täna minult ilmselt asjalikku posti ei tule. Vb leian selle 15-20 min peagi ja songin maad natuke.
Algselt postitas q_q
Vaata postitust
Tahaks öelda, et ma küla ärge mind võtke. Aga täna minult ilmselt asjalikku posti ei tule. Vb leian selle 15-20 min peagi ja songin maad natuke.
Comment