Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #676
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    5 mängijat . 4 küla 1 hunt .
    täna eksib: 2 küla 1 hunt

    Kui BWG oli küla = Char on hunt. Kui Char oli küla = BWG on hunt.

    Külal on see mäng lukus ka ju igatepidi!!! :D :D

    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Küla ei saa kaotada isegi siis kui täna pange paneme, on ju nii? Homme on asi juba obvious kuna 3 100% küla on teada.
    VisaHing (52), Looper (20), Avicii (36)
    looperil võib point olla, miks visahing hetkel 2 korda seda pidi välja tooma nagu mäng solved. liiga libe liin?

    kui bwg täna ei ole, siis homme visa.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #677
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Kas ma paneks 22:00 Q_Q ehk oma kaashundi peale, et siis flipata BWG ja Q_Q vahel?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #678
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Looper kui sa tõesti oled nii loll, et Chari juttu uskuma jääd, siis wp. Kui täna BWG ja homme mina, siis olete gg ka.

        Tra päästa veel küla ära ja saa endale pasarahe kaela.

        Comment

        • Looper
          Grinder
          • May 2013
          • 576

          #679
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          Kas ma paneks 22:00 Q_Q ehk oma kaashundi peale, et siis flipata BWG ja Q_Q vahel?
          Ma tegin nalja. obv pole see võimalik. :D

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #680
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            Looper kui sa srsly arvad, et ma wp hunt, siis vaata eilset päeva lõppu???

            BWG oli 100% minemas. Ma ainsana hakkasin ajama, et asi pole õige.
            siin on point sees...miks teha selline riski seis, et selle asemel, et jätta sisse

            3 küla ja 2 hunti

            jätab ta hoopis

            4 küla ja 1 hunt.

            liiga on the edge.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #681
              Re: Vote Count 354 to 640

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Noo nii võib tunduda jah aga sellel kuhu ma oma hääle lükkan enam tähtsust ei oma. Ma muretsen sellepärast, et BWG on lukus ja mingit sõida ei toimugi enam? Kahtlaselt rahul on kõik selle otsusega. Midagi on siin valesti.

              Ma väga loodan, et BWG on hunt, tõsiselt loodan, kuna ma ei taha kaotada hundudele.
              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              ma ei näegi võimalust hundina võita siin :D

              niiet ma annakski alla

              ma ei raiskaks teie aega siin ja saaks uue mänguga juba alustada

              ma ei hakka lynchi võitlema ma saan aru et ma pean surema aga ma pole hunt niiet kasutage aega et re readida teemat jne sest ma pole hunt
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Ütlen kohe, et ei usalda eriti kedagi siin praegu. Tänane päev olnud paras rollercoster.

              Fakkk ma ütlen, et siin on midagi valesti. BWG ei pruugi olla nii hundu kui Teile tundub.
              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              bwg on lock hunt juba
              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              wulf
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Ainuke, miks ma BWG-d täna hääletaks on see, et ta saatis PM samal ajal kui luges seda teemat vms. Samas trr mulle ei meeldi Q_Q käitumine viimase 2h jooksul. Kahtlaselt rahul endaga...

              Kutid mul tunne, et meid leveldati ära taaskord.
              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              vaata ülesse see on wulf claim
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              jep nii ta oli... fakk ma ei taha leveldatud saada.. jobimaitse tuleb suhu igakord kui kott pähe tõmmatakse siin mängus.
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              OKei no läheb siis BlackWerewolfGenie . Mul ausaltöeldes suht savi juba. See krdi hundumäng tekitab suurema tildi kui Starsis ühe sessiga 20bi aukutõmbamine.


              Kui küla eksis täna, siis WP HUNDID ja muud tarzanid kes siin tsirkust korraldasid.
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              KAS TE SAATE ARU, ET SIIN ON MIDAGI VALESTI????

              Joppvõtimattt.:S :S:S:S:S:S
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Ma ei ole hunt, srsly kutid... Mõelge kellega BWG Koos siis on? ah
              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Q_Q
              Ja ma olen Q_Q-ga kaashunt v?

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #682
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Looper kui sa tõesti oled nii loll, et Chari juttu uskuma jääd, siis wp. Kui täna BWG ja homme mina, siis olete gg ka.

                Tra päästa veel küla ära ja saa endale pasarahe kaela.
                sorri ma lasin ennast looperil ära leveldada :D

                bwg on hunt. game solved.

                Comment

                • Looper
                  Grinder
                  • May 2013
                  • 576

                  #683
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Lolz :D

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #684
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    ei aga point on selles, et kui ma q_qga oleks , siis ma ei kirjutaks siin mingeid oma teooriaid ja asju mida sülg suhu toob

                    esimene mäng, ma olen üsna passiivne ja kõik liigutused läbi arutatud q_qga

                    mõelge kamoon.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #685
                      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                      esimene mäng hunt, kui oleks.

                      Comment

                      • Looper
                        Grinder
                        • May 2013
                        • 576

                        #686
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Samas BWG tundub mõistlik, kuna kõik olid juba tema peal ja q_q nägi sellest võimalust ,et yhineda ja järgmised päevad poleks keegi aimanud ,et ta on hunt.

                        Comment

                        • Looper
                          Grinder
                          • May 2013
                          • 576

                          #687
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          Suht vahet pole tegelt. Läheb BWG, siis Char ja , kui juhuslikult peaks hoopis 100% küladest wolf olemas siis oleme fucked ja kogu moos.

                          Comment

                          • Looper
                            Grinder
                            • May 2013
                            • 576

                            #688
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            Avicii , mis arvad ? :D

                            Comment

                            • Looper
                              Grinder
                              • May 2013
                              • 576

                              #689
                              Re: Vote Count 354 to 640

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Ja ma olen Q_Q-ga kaashunt v?
                              Solvusid?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #690
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Looper ja Avicii. See post Teile!

                                Kui Te eile poleks tänu mulle kaasahakanud mõtlema, siis kus te praegu oleks? 2 hunti ja 3 küla. Te oleksite dead ju pmst.

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                ise kaevas endale auku..pm, mida ei seleta

                                + mõttetu KM claim. team süü, kui küla on.
                                See post on nii mõnuga wolfi täis kui veel olla saab.


                                Looper ja Avicii. Talitame nõnda. Ja kui nii teete siis on mäng kotis ka.


                                Täna läheb CHAR ja kui me tõesti peaksime pange panema, siis homme BWG. Seda mängu EI OLE võimalik kaotada kui nii mängida.

                                Comment

                                Working...