Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Collapse
X
-
Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
ise kaevas endale auku..pm, mida ei seletaAlgselt postitas VisaHing Vaata postitustKAS TE SAATE ARU, ET SIIN ON MIDAGI VALESTI????
Joppvõtimattt.:S :S:S:S:S:S
+ mõttetu KM claim. team süü, kui küla on.
Comment
-
Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Tänud Looper (20), Avicii (36)!! Tõeliselt suured tänud, et lõpus mõtlema hakkasite. Küla päästetud.
Tänu Teile tuli flip ka ära ilusti lõpus.
Char on kaashunt 85% Q_Q-l või on BlackWerewolfGenie mis väga väike tõenäosus.
Comment
-
Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Jep Looper ja Aviici ei saa hundid olla, sest nad poleks Q_Q rongile hüpanud viimasel minutil. No way. WoW söödi ära. BWG andis lambist alla, kas Q_Q ja BWG tegid diili, et BWG ohverdab end ja Q_Q on safe?
Võib ka BWG olla hunt. Fakk.
Comment
-
Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
Ja ta clearys ennast seal ja q_q kohe oli sellega nõus ja hakkas tänu sellele Chari ja mind kaitsma.Algselt postitas Looper Vaata postitust
Ehk on Char Hunt?
Peale seda ,kui ma selle random hundi süsteemiga välja tulin. Sai ta enneast self clearyda väga lihtsalt??
Comment
Comment