Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #376
    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

    No offence to visa, aga hoolimata sellest, et ta siit tõenäoliselt kõige väiksema moraalitundega, siis vaevalt ta valet vannub. Eriti kui selleks ilmselget põhjust pole.

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #377
      Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      No offence to visa, aga hoolimata sellest, et ta siit tõenäoliselt kõige väiksema moraalitundega, siis vaevalt ta valet vannub. Eriti kui selleks ilmselget põhjust pole.
      Võtan selle tagasi. Minu paha, öelda milles kindel pole.

      Comment

      • Looper
        Grinder
        • May 2013
        • 576

        #378
        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        ma ei tea

        visahing on parem lynch kui timz muidu

        strateegiliselt
        Algselt postitas Looper Vaata postitust
        Räägi siis lühidalt ellest stratist, pole nii obv midagi naq väidad
        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        ma ei saa praegu
        q_q räägi oma strateegiast nüüd.

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #379
          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

          Ma hakkan nüüd day 1'st lugema ja panen mõtted kirja.

          Usun mingi aeg kulub selleks kindlasti.

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #380
            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

            Ma mingi tunni jooksul minema kuni õhtuni vist.

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #381
              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

              by the way wow mulle tundub, et sa läksid rohkem paanikasse peale mu vote su peale.

              Ja mingid väljamõeldud põhjused, palun quote kus ma ütlen, et ma olen lockclear küla. Ma ütlesin, et mu mäng hundina on hoopis teistsugune ja seda ta ka on, keegi tõi välja ka selle veel eile, kas mitte sina? Kuidas ma siis üleöö hundiks muutusin, huvitav. Igatahes olen teema alguses, hiljem suhtleb.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #382
                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                Võtan selle tagasi. Minu paha, öelda milles kindel pole.
                haha okei.

                ---

                BlackWerewolfGenie - Ma iga mäng day1 suht tagasihoidlik postidega. Eile eriti sest oli tõesti busy päev. Day 2 on lihtsam postida, kuna esimesed rongid on teele saadetud ja hea teha mingeidki järeldusi.

                Sa pead meist vist WoWiga küll väga lollideks huntideks?? Mõlemad tõmbasime tule sinu peale ja koheselt sa asusid kaitsepositsioonilt ründepositsioonile mõlema vastu. hmmm..

                Kui Q_Q on hunt, siis suht obvious et ta jünger postitab läbi Q_Q suu. Seega oleks vaja leida mingi hea combo. Q_Q on kaval ja hüüab päevajooksul 20 nime välja nii külana kui hundina.

                Comment

                • Looper
                  Grinder
                  • May 2013
                  • 576

                  #383
                  Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                  Avicii sa räägid täna midagi head? Mõtteid?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #384
                    Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                    by the way wow mulle tundub, et sa läksid rohkem paanikasse peale mu vote su peale.

                    Ja mingid väljamõeldud põhjused, palun quote kus ma ütlen, et ma olen lockclear küla. Ma ütlesin, et mu mäng hundina on hoopis teistsugune ja seda ta ka on, keegi tõi välja ka selle veel eile, kas mitte sina? Kuidas ma siis üleöö hundiks muutusin, huvitav. Igatahes olen teema alguses, hiljem suhtleb.
                    :D Sa ei räägi ühegi küla silmis mind hundiks ei üksi ei seltsimehega koos. On veel õppida.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #385
                      Vote Count 354 to 384

                      Hääled seisuga post 354 kuni 384
                      Öö saabub 08:00:58 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      2 q_q Char (2), VisaHing (5)
                      1 BlackWerewolfGenie WowAwiAA (10)
                      1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (9)
                      3 ei ole hääletanud q_q (0), Looper (2), Avicii (0)

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #386
                        Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        VisaHing üritab lihtsalt kaaskülamehi oksa tõmmata.

                        Muidugi on kerge öelda, et vähemalt üks hunt oli Timzi rongi peale kuna sa oled hundu. VISAHING

                        Mind on imelik hundiks pidada, ma mängisin hoopis teistmoodi hundina ja seda oli kerge välja readida.
                        See siin oli põhjus sind hundiks pidada.

                        Comment

                        • Looper
                          Grinder
                          • May 2013
                          • 576

                          #387
                          Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                          wow-i timzi hääletus oli ka kahtlane, kui sa ei tea keda hääletada, miks siis neljandana üldse sinna hüppasid?

                          Rääkisid ,et pea paks sellest BWG päris tegelasest aga selge oli ju see ,et täna oleks selle anyway teada saanud, siis miks üldse pead vaevata sellega ja oleksid saanud külale vähe rohkem kasulik olla.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #388
                            Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                            Mitte liikuva vaguni peale pole mõtet minna. Timzi kasuks otsustasin kuna teda kõige raskem lugeda.

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #389
                              Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                              + eile toodud põhjendus, mis obv väga tobe oli.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #390
                                Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!

                                Annan veel teada, et meil ju KT ka :) Kes agaramalt poste loevad, siis vb õnnestub mõni hint saada. KT-l juba 2 peeki olnud ju.

                                Comment

                                Working...