Re: Libahunt XII mänguteema - ainult mängijad võivad postitada!
No offence to visa, aga hoolimata sellest, et ta siit tõenäoliselt kõige väiksema moraalitundega, siis vaevalt ta valet vannub. Eriti kui selleks ilmselget põhjust pole.
No offence to visa, aga hoolimata sellest, et ta siit tõenäoliselt kõige väiksema moraalitundega, siis vaevalt ta valet vannub. Eriti kui selleks ilmselget põhjust pole.
Comment