Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Simmo
    Grinder
    • Dec 2009
    • 760

    #76
    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    jeaah so easy



    *Pokerstars 10% stellar "variance"switch has been activated again* :D Nii räigelt imetakse välja jälle, rõve hakkab.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #77
      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

      Algselt postitas Simmo Vaata postitust
      jeaah so easy



      *Pokerstars 10% stellar "variance"switch has been activated again* :D Nii räigelt imetakse välja jälle, rõve hakkab.
      Mis mõttes? :D Ei saanud aru sellest.

      Aga imetakse jah, ja päris korralikult xd

      Comment

      • Simmo
        Grinder
        • Dec 2009
        • 760

        #78
        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

        Viimased päris mitu stellarit olen täheldanud, kuidas alla EV jooksma hakkab viimase 10% juures. Nagu rusikareegel :D

        Comment

        • Simmo
          Grinder
          • Dec 2009
          • 760

          #79
          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

          YOLO vist pohlad, vähemalt ülejäänud 90% jookseb enamvähem aga see viimane osa sellest viskab mindseti ikka vahel paigast ära. Ma ei tea, ei tohiks väga häirida aga veidi ikka :)

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #80
            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

            Kas keegi 2+2 foorumis mängimist ei taha proovida?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #81
              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Kas keegi 2+2 foorumis mängimist ei taha proovida?
              Mis selle mõte oleks? Või noh sa mõtled, et liituks 2+2 libahuntidega?

              Samas jama, et meil mängijaid kokku ei tule :(

              Comment

              • Simmo
                Grinder
                • Dec 2009
                • 760

                #82
                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Kas keegi 2+2 foorumis mängimist ei taha proovida?
                ma isegi mängiks

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #83
                  Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                  Nos mis saab siis... :(

                  Teeme, siis olemsolevate mängijatega kasvõi. pohh yolo

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #84
                    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                    Meh.

                    Comment

                    • Simmo
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 760

                      #85
                      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                      bump

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #86
                        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                        simmo
                        q_q

                        2/13

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #87
                          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                          Mis teete?

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #88
                            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                            Mõttetu üldse hakatagi selle hunduga. Nagu näha, siis kedagi ei koti eriti praegu kui ilmad head :D.

                            Ise oleks muidu käpp kui rahva kokku saab siiski.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #89
                              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                              Kui libahundi vastu huvi on, siis saab ka 2+2s mängida. 20ndal hakkav mäng võib tulla senistest kõige suurem. Arvatavasti üle 100 mängija. Soovitan proovida, kui aega on. Rollid on vähe teistsugused ning pole avalikud. Seega nuputamist on vähe rohkem, aga samas on mäng kindlasti huvitavam.

                              Regamis teema on täpsema infoga siin. Minu käest võib ka küsida, kui asi segaseks jääb.

                              Comment

                              • Simmo
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 760

                                #90
                                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                                heads-up libahunt.

                                Mingi sajakesi tundub "veits" palju muidu. Pigem mängiks vähematega.

                                Comment

                                Working...