Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #31
    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    13ga need muud rollid ei toimi.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #32
      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

      ma võin hostida.

      Comment

      • Jmskns69
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2012
        • 477

        #33
        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

        Ma olen nõus osalema !

        Kuidas Te ikka ilma armsa külalollita mängite !

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #34
          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

          Ärge olge nüüd nii tagasihoidlikud! Ajame suuure kamba kokku, saab äkki nende huvitavate karakteritega mängu teha

          Comment

          • Simmo
            Grinder
            • Dec 2009
            • 760

            #35
            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

            Jep kamp, kiirelt kokku, järgnevale seitsmele kiiremale registreerujale kirjutab q_q personaalse luuletuse.

            Comment

            • Simmo
              Grinder
              • Dec 2009
              • 760

              #36
              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

              bump'ime vähe

              *ÄRA HOIA ENNAST TAGASI, KEEGI EI HAMMUSTA, TULE PANE OMA NIMI KIRJA. Öösel võivad libahundid ära süüa ja külamehed võivad kogemata omad ära puua aga ma luban, et valu on kõigest emotsionaalne.

              Tundub, et keegi ei taha luuletusi.


              ot: tegin omale uue wallpaper'i äkki aitab
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #37
                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                Lubasin, et ei mängi enam aga kui moded lubavad siis siiski võtaksin osa üritusest?

                Kui vaja, siis võin ka host olla, no problem??

                LUBAN, ET EI SAA ENAM MODKILLI JA TÄISPEAGA SEGAST PANEMA KA EI TULE :(((((


                VISAHING

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #38
                  Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                  :D

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #39
                    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                    Kui üldse punt kokku ei tule siis võin osaleda, ehk kui viiamast osalejat otsite:)

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #40
                      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                      Kui üldse punt kokku ei tule siis võin osaleda, ehk kui viiamast osalejat otsite:)
                      same pmst

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #41
                        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                        Modkilli eest on seekord karistus €10, läheb fondi ja võitjad splitivad ära :D

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #42
                          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                          Panin teid maybe vennad ka listi, ärge pahaseks saage meil mängijaid vaja. :D

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #43
                            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                            Simmo, kas host olemas?? Kui vaja võin hostida.

                            // Või mängime ilma hostita. Igaüks mõtleb rolli endale.

                            Comment

                            • Simmo
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 760

                              #44
                              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                              AllIn tahtis olla esimene vaatame mis saab. Praeguse tempoga tundub niikuinii, et enne pühapäeva/esmaspäeva me mängima ei hakka kui siiski lol, nühin seitsmeseid niikaua ja loodan $15nestesse jõuda veidi ot ka. :D

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #45
                                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                                alates 7 juunist võime kolmel laual korraga hundut mängida

                                Comment

                                Working...