Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #106
    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    ok, mis rollid mängus on? mis on mängu käik ja mõte, mis päeva jooksul toimub?

    saan õigesti aru, et 20:00 ei tohi teemasse enam kirjutada, mitte keegi. ainult moderaator vist?
    mis kell hommikul võib jälle kirjutada?

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #107
      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      ok, mis rollid mängus on? mis on mängu käik ja mõte, mis päeva jooksul toimub?

      saan õigesti aru, et 20:00 ei tohi teemasse enam kirjutada, mitte keegi. ainult moderaator vist?
      mis kell hommikul võib jälle kirjutada?
      soovitan sul 1 mäng lihtsalt läbi lugeda. siis saad aru.

      rollid on küla, külatark ja hundid. Kui tuleb rohkem kui a la 15 mängijat, siis ka muid rolle.

      Päeva jooksul otsid hunte, öösel hundid üritavad külasid tappa. Rohkem mõtet nagu ei ole

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #108
        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

        uuri seda mängu http://foorum.pokkeriprod.com/showth...C3%A4ngu-teema

        see 20:00 on näide, võivad ka muud ajad olla

        aga jah, peale 20:00 ei tohi teemasse enam kirjutada mitte keegi va moderaator kes loeb hääled kokku ja kirjutab kes üles poodi ja mis tema roll oli

        hommikul võib siis kirjutada kui moderaator on kirjutanud "ON PÄEV" (nagu siin http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post517171)

        tavaliselt on päev hakanud 7-10 hommikul oleneb kuna moderaator ärganud on jne. see mis kell päev täpselt hakkab ei ole nii oluline. oluline on päeva lõpp just

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #109
          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

          vapsik, lenc, ranka ja Simmo võiks ka tulla veel (Y)

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #110
            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

            siin rollide ja mängu seletus

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by q_q; 18.09.13, 18:00.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #111
              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              siin rollide ja mängu seletus

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              hea pakkumine, aga ei osale

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #112
                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                vapsik, lenc, ranka ja Simmo võiks ka tulla veel (Y)
                Välismaal õppimas ja pole võimalust kampa lüüa.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #113
                  Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Välismaal õppimas ja pole võimalust kampa lüüa.
                  suht äratõusnud imo

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #114
                    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    olen suht äratõusnud imo
                    hundi mängu sobid hästi küll. oled in?

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #115
                      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                      eesti libahundi versioonis, kui puuakse võlla keegi, siis ei avalikusta


                      välismaa versioonis on vastupidi



                      kas eestlased on huntidele mängu kergemaks teinud, või mis?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #116
                        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                        what

                        nii ei saa mängida kui rolle ei avalda

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #117
                          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                          igatahes siin foorumis mängivad eesti parimad libahundi mängijad (vapsik lenc karupoeg) niiet meil on õiged reeglid :)

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #118
                            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                            vapsik kuuldavasti ka maailma mastaabis tasemel, seega väärib eraldi märkimist

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #119
                              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                              timz sul jsmks skypes v :D

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #120
                                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                vapsik kuuldavasti ka maailma mastaabis tasemel, seega väärib eraldi märkimist
                                no kas just maailma, aga baltikumi parim on ta küll

                                Comment

                                Working...