Jou teeme ühe mängu, hostida ei viitsi, mängida viitsin nii, et hakkame regama. Võiks mingi vägevama muudatuse teha ala öösel saab ka rääkida vms. Ma ei tea Khaleesi ja co jagage oma mõtteid.
1. ommiS
2. q_q
3. jsmkn69
4. WoWaWiAA
5. Eluvend
6. VisaHing
7. timz ja palju 3'i
8.
9.
10.
11.
12. Aviici maybe?
13.
Host - AllIn?
1. ommiS
2. q_q
3. jsmkn69
4. WoWaWiAA
5. Eluvend
6. VisaHing
7. timz ja palju 3'i
8.
9.
10.
11.
12. Aviici maybe?
13.
Host - AllIn?
Comment