Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Simmo
    Grinder
    • Dec 2009
    • 760

    #1

    Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    Jou teeme ühe mängu, hostida ei viitsi, mängida viitsin nii, et hakkame regama. Võiks mingi vägevama muudatuse teha ala öösel saab ka rääkida vms. Ma ei tea Khaleesi ja co jagage oma mõtteid.


    1. ommiS
    2. q_q
    3. jsmkn69
    4. WoWaWiAA
    5. Eluvend
    6. VisaHing
    7. timz ja palju 3'i
    8.
    9.
    10.
    11.
    12. Aviici maybe?
    13.

    Host - AllIn?
    Last edited by Simmo; 09.06.13, 14:09.
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    teeme et küla meeskonnas on ingel

    Comment

    • Simmo
      Grinder
      • Dec 2009
      • 760

      #3
      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

      Nii ja mis oleks ingli funktsiooniks.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #4
        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

        saab ravida

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

          iga öö saadab mängujuhile ühe mängija nime kes on öösel kaitstud huntide vastu ja ei saa surma saada

          ennast saab ka kaitsta

          ja kahel järjestikusel ööl ei saa sama inimest kaitsta

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

            ja siis peab obv huntide meeskonda ka mingi power role panema

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #7
              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

              huntidel 1 nuhk

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                näiteks blokeerija kes saab öökäike blokeerida (külatark ei saa peekida ja ingel kaitsta)

                seda peab vapsiku käest küsima kuidas balanced

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                  tundub ok

                  Comment

                  • Simmo
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 760

                    #10
                    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                    aga kui sul mingi blokeerija huntidel mängus siis imo Külatarga roll veidi lamp.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                      miks?

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                        ja karupoeg quitis libahundi

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #13
                          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                          ok tegelt nii vist toimiks, et ala KT saadab kirja, et tahab peekida seda venda aga saab vastuse, et blokeeritud.
                          Siis ta saab ju kedagi teist valida ja peekida, sellesmõttes, et see ei lähe kaotsi ju?

                          Ei quitinud ta midagi, näed ju, et panin kirja ära mehe :D :D

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                            blokeerija saadab iga öö mängujuhile ühe mängija nime kelle öökäik blokeeritakse kui see tal on

                            kui selleks mängijaks osutub külatark siis too öö külatark ei saa peekida jah

                            saab kirja vastu et too öö blokeeritud ja ei saa kedagi teist peekida

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                              vapsik teab kindlasti nendest power rollidest rohkem rääkida ja mis huntide meeskonda sobiks kui külale ingel anda

                              Comment

                              Working...