Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #46
    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    alates 7 juunist võime kolmel laual korraga hundut mängida
    mis siis juhtub

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #47
      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

      võime 9 kesi ka mängida kui kokku ei saa 13

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #48
        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        mis siis juhtub
        saan kõrgharitud

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #49
          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

          nkn istud siin foorumis

          Comment

          • karupoeg
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 3823

            #50
            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            nkn istud siin foorumis
            no ma safemodes niisama taustaks mölisen siin, aga hundu on tõsine asi ja vajab keskendumist.

            Comment

            • Simmo
              Grinder
              • Dec 2009
              • 760

              #51
              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

              9 players sounds like turbo to me

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #52
                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                pikk mäng lihtsalt 9 kesi

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #53
                  Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                  Simmo mis sa seal lõuna-ameerikas teed?

                  Comment

                  • Simmo
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 760

                    #54
                    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                    Tegin logistikat ja järelvaatamist kullakaevanduses, hetkel džunglis teised sellid ja ma linnas grindin seitsmeseid :)

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #55
                      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                      Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                      Tegin logistikat ja järelvaatamist kullakaevanduses, hetkel džunglis teised sellid ja ma linnas grindin seitsmeseid :)
                      mida hellvää

                      homme teeme topicu "Küsi Simmolt". nõus?

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #56
                        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                        haha ei ole vaja nii suurelt. Kunagi, kui Eesti jõuan siis Prode kokkutulekul võib jutustada. :)
                        mõned cliffid
                        *Öösel leoparde laagrist ära ajatud
                        *14feet long anaconda nähtud 15 meetri kaugusel mööda roomamas jõkke.
                        *$200k ekskavaator silme all jõkke ära uppunud
                        *leidnud poole untsuse nuggeti

                        põhimõtteliselt loendama võikski jääda aga veel on vara avalikustama hakata.
                        Last edited by Simmo; 03.05.13, 02:01.

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #57
                          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                          Näe paar pilti ka, ei leia seda ekskavaatori uppumist hetkel pildilt ülesse aga ehk hiljem.

                          Keset džunglit kunagine hollandlaste armeest hukkunute jaoks tehtud kaev, neid on ennegi siin lahti muugitud ja sees käidud samas igast paranormaalseid juhtumeid on kuulda olnud.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Selline näeb välja kohalik valuuta, kursiga US$1 = GYD$200. Pildil on tegu $1000 kupüüridega mis on siis ka kõige suurem kupüür kasutusel.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Kuld peale kokku sulatamist pildil 2poundi või siis talupoja keeles kilo.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Linna sõit õhtupoolikul, väga palju toimub liikumist paatides. Mul mõned videod ka läbi kärestikute minemas kuskil olemas :P
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Ja mõni miisu
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Simmo; 03.05.13, 07:55.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #58
                            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                            mine *****

                            Comment

                            • Simmo
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 760

                              #59
                              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                              :) täänks

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #60
                                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                                sa biitisid praegu 1 postitusega terve foorumi lifetime asju (või noh vähemalt alates 2012 juunist, mil ma liitusin)

                                Comment

                                Working...