Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Simmo
    Grinder
    • Dec 2009
    • 760

    #16
    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

    aa sain nüüd aru ma mõtlesin, et ala hundina saadan kirja hostile, et täna ei saa q_q'd peekida. Ja nüüd külatark prooviks peekida teda aga saaks vastuse, et blokitud. Sel juhul peaks nagu teist venda peekima. Ma mõtlesin teistmoodi endale seda blokeerijat alguses ja sellepärast tundus ka imelik algul.

    Comment

    • Simmo
      Grinder
      • Dec 2009
      • 760

      #17
      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

      aga vapsik võiks meile miskit pakkuda siis jah

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #18
        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

        kui ööinimene mängujuht siis võiks olla mingi nt 20:00 lõpeb päev siis 01:00 algab juba uus vms

        huntidel küll vähe aega öökäike mõelda aga ma ei usu et siin peale 1-te eriti otsuseid tehakse

        kõik korrad mu hundi meeskond paari tunni jooksul otsused teinud

        kuidas teil on olnud?

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #19
          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

          Vaata libahunt game3. Seal olid need fäänsi rollid. Ma võtaksin osa muidu jah. Hosti ei vea välja kuna ma ei ole kindel bet :S

          Comment

          • Simmo
            Grinder
            • Dec 2009
            • 760

            #20
            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

            ega meil oli ka tehtud see põhimõtteliselt minutitega. Päeva peale ikka otsustad ära õhtul lihtsalt vormistamise küsimus.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #21
              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

              Simmo võid maha võtta, ma maikuus ei osale, sest kool vajab lõpetamist

              Comment

              • Simmo
                Grinder
                • Dec 2009
                • 760

                #22
                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                aga kui ei võta :(

                Ok võtan maha. :)

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #23
                  Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                  Ma arvan Simmo selle ära nummerdatud 13 kohta võid ka maha võtta. Oleks optimistlik ja loodaks, et hosti leidmise ajaks rohkem huvilisi.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #24
                    Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                    ma võin hostida kui tahate ilma Khaleesita mängida :(

                    Comment

                    • Simmo
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 760

                      #25
                      Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                      las nad jääda ma juba panin khaleesi omale vasakule istuma, et saaks small blinde röövida.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #26
                        Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                        Püüdsin kujutleda, kuidas see välja näeks. Tekkis lühis.

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #27
                          Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                          lol tahaks Sarimõrvar olla.

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #28
                            Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                            ei saa

                            Comment

                            • Simmo
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 760

                              #29
                              Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                              ok :(
                              Last edited by Simmo; 30.04.13, 03:04.

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #30
                                Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE

                                No pmtslt võite minu ka kirja panna, aga ma seekord ei saa väga aktiivselt osaleda. Seega kui lõpuks on nii, et keegi (kes oleks aktiivne) peab mängu kõrvalt vaatama, sest kohad täis, siis võib talle minu koha anda. Okei?

                                Comment

                                Working...