Re: Libahunt Twelve - REGISTREERIMINE
aa sain nüüd aru ma mõtlesin, et ala hundina saadan kirja hostile, et täna ei saa q_q'd peekida. Ja nüüd külatark prooviks peekida teda aga saaks vastuse, et blokitud. Sel juhul peaks nagu teist venda peekima. Ma mõtlesin teistmoodi endale seda blokeerijat alguses ja sellepärast tundus ka imelik algul.
aa sain nüüd aru ma mõtlesin, et ala hundina saadan kirja hostile, et täna ei saa q_q'd peekida. Ja nüüd külatark prooviks peekida teda aga saaks vastuse, et blokitud. Sel juhul peaks nagu teist venda peekima. Ma mõtlesin teistmoodi endale seda blokeerijat alguses ja sellepärast tundus ka imelik algul.
Comment