Viimane pooltund läheb käima. Kõik keda täna siin kahtlustatud on, teil oleks nüüd aeg tuua oma arvamus välja.
Kui olete külad, siis tasuks panna kasvõi oma listid, tähelepanekud või muud arvamised kirja, et ei juhtuks et lõpetate võllas. Eriti oluline just külana, sest ilmselgelt pole hetkel midagi kindlat ja iga kaasa rääkiv külamees on mängu lahendamise aspektist ülioluline!
Kuule ma alati tulen hilja wtf, aga poo üles mind siis yolo ei viitsi iga päev samat juttu üle korrata.
Said valesti aru.. Ma ei mõelnudki halvaga vaid pigem naljaga.
Ja btw sellise jutuga ei tohi lagedale tulla, et pooge mind mul pohh. Mul 0 reads su kohta, ma juba day1 ütlesin, et ei vote kedagi 0postega. aga jah nüüd pean minema le8rs.
Comment