Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
Ma muidu enne pidasingi silmas Avicii'd. Ta tänased postid on meele jäänud kui ultraneutraalsed ja mitte midagi ütlevad. KEdagi välja ei too ja tiksub niisama.
Tho uurisin veits ja päeva alguse põhjalik töö q_q eilse hääletamise kohta on preemiat väärt, seega peab vist kahtlse maha võtma.
See, et wow peale minu "ahvardavat lubadust" välja hüppas on juhus, ma loodan. :d Samas tema ka pole mingit erilist lahenduskäiku ega ideed pakkunud, mis võiks olla tõsiseltvõetav.
Sellised "raske mäng on" "kõik ju külad" postid on minu jaoks kui punane rätik, et see natuke mõjutab mu hinnangut ka.
Ma muidu enne pidasingi silmas Avicii'd. Ta tänased postid on meele jäänud kui ultraneutraalsed ja mitte midagi ütlevad. KEdagi välja ei too ja tiksub niisama.
Tho uurisin veits ja päeva alguse põhjalik töö q_q eilse hääletamise kohta on preemiat väärt, seega peab vist kahtlse maha võtma.
See, et wow peale minu "ahvardavat lubadust" välja hüppas on juhus, ma loodan. :d Samas tema ka pole mingit erilist lahenduskäiku ega ideed pakkunud, mis võiks olla tõsiseltvõetav.
Sellised "raske mäng on" "kõik ju külad" postid on minu jaoks kui punane rätik, et see natuke mõjutab mu hinnangut ka.
Comment