Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blizkaa
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 389

    #1441
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    IRW at wow-siin 72 lk. poste ja tulemus on clueless, sa arvad siin soigumine selgitab midagi? Huntide jaoks jah, küla seisukohast ma siin + ei näe...

    Comment

    • blizkaa
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 389

      #1442
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      eluvend-aplaus sulle

      Mul muid tegemisi kah, tõmba lotot ja hüppan kaasa kui su guess veidi loogiline...
      Ma ei viici tuuleveskitega võidelda...

      Comment

      • eluvend
        Grinder
        • Sep 2010
        • 640

        #1443
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
        IRW at wow-siin 72 lk. poste ja tulemus on clueless, sa arvad siin soigumine selgitab midagi? Huntide jaoks jah, küla seisukohast ma siin + ei näe...
        loomulikult selgitab! Hunt ei saa tõest informatsiooni edastad, samas kui külal on vabad käed igasugu erinevate teooriatega lagedale tulla ja vingerdada skeeme.
        Seetõttu oletegi prime kahtlusalused: timz, Simmo, blizka. Üks teooria mida raiute ja kõik. Seejuures q_q surumine, mis suht läbinähtav skeem

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #1444
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
          Mul muid tegemisi kah, tõmba lotot ja hüppan kaasa kui su guess veidi loogiline...
          Ma ei viici tuuleveskitega võidelda...
          timzu peale jääb

          Aplausi asemel võiks külameestega šampust limpsida, kui viimane hunt võllas ripub :)
          Aga kui vastupidi läheb, siis tõmman mütsi silmini ja lähen häbenen nurgas, no worries!

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #1445
            Vote Count 824 to 1444

            Hääled seisuga post 824 kuni 1444
            Öö saabub 00:31:27 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            4 q_q Jmskns69 (29), Simmo (71), timz0333 (16), blizkaa (90)
            2 Simmo q_q (201), WowAwiAA (149)
            1 timz0333 eluvend (55)

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #1446
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              timz

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #1447
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                wow ja blizkaa kui te külad siis tulete kaasa

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #1448
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                  Sest q_q surub pigem Simmot :D
                  Kui väike variant, et ta ikkagi hunt siis vast prooviks oma semu säästa?
                  Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                  Lol mul jäi just vastupidine mulje ja mõte oli täpselt sama :D
                  Aita eluvend, miks mul teistpidine arusaam jäi?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1449
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    ELuvend mis sa sellest arvad, et q_q mind clearida ei taha ja surub ühte punti simmo ja blizkaaga, kuigi ma viimase kahe vastu töötan?
                    Ja sellest ma ka aru ei saa, q_q äkki selgitad sina?

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #1450
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Aita eluvend, miks mul teistpidine arusaam jäi?
                      MA ei tea:D
                      no timz minumeelest nkn täiesti hunt, seega minule igati sobis niipidi :D

                      Comment

                      • eluvend
                        Grinder
                        • Sep 2010
                        • 640

                        #1451
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Ja sellest ma ka aru ei saa, q_q äkki selgitad sina?
                        lihtne ju, ta ei usu, et blizka hunt ja keegi peab olema :D

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #1452
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                          Ja sellest ma ka aru ei saa, q_q äkki selgitad sina?
                          ma pole täiesti kindel lihtsalt

                          ma ütlesin enne timzi ja simmot ma ei võta sind

                          öökillid vast lahendavad asja ära

                          keegi peab hunt olema lihtsalt

                          kui blizkaa peek polnud siis ilmselt tema jah

                          Comment

                          • blizkaa
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 389

                            #1453
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                            loomulikult selgitab! Hunt ei saa tõest informatsiooni edastad, samas kui külal on vabad käed igasugu erinevate teooriatega lagedale tulla ja vingerdada skeeme.
                            Seetõttu oletegi prime kahtlusalused: timz, Simmo, blizka. Üks teooria mida raiute ja kõik. Seejuures q_q surumine, mis suht läbinähtav skeem
                            OMG

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #1454
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              no kui camu poleks neid vihjeid jätnud blizkaa kohta oleks easy

                              aga ma enne kirjutasin ka et ma tegelt ei usu et camu uut mängijat peekiks

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #1455
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Tere :)
                                viimane päev siis mängul täna, pingutas see küla mis ta pingutas aga lkõpuks võtavad ikka kriimsilmad oma, gg

                                Comment

                                Working...