Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA
kui jmskns peaks jõudma, palvetan et jõuaks, aga kardetavasti mitte :(
Põhjused miks me ei hääleta täna q_q:
* Võib vabalt olla huntide gameplan (neil vaja ainult ühte küla veel tappa)
* tänane päev lahendanud mängu ja pakkunud võimalusi aktiivselt
* taotluslikult ja silmnähtavalt pole vett soganud
* on selge ja tugev surve temale (huntide grupp), mis võib näidata et me õigel teel
* me ei tohi eksida! Aga q_q hundilisus ei ole täiesti selge
* q_q mängiks külana ka samamoodi, seega ei ole mõtet kt claimi jms väga pikalt juurelda
kui jmskns peaks jõudma, palvetan et jõuaks, aga kardetavasti mitte :(
Põhjused miks me ei hääleta täna q_q:
* Võib vabalt olla huntide gameplan (neil vaja ainult ühte küla veel tappa)
* tänane päev lahendanud mängu ja pakkunud võimalusi aktiivselt
* taotluslikult ja silmnähtavalt pole vett soganud
* on selge ja tugev surve temale (huntide grupp), mis võib näidata et me õigel teel
* me ei tohi eksida! Aga q_q hundilisus ei ole täiesti selge
* q_q mängiks külana ka samamoodi, seega ei ole mõtet kt claimi jms väga pikalt juurelda
Comment