Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #1426
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    kui blizkaa nõus timz/simmo panema siis wow ka kambas ja vsjo

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #1427
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas eluvend Vaata postitust
      Sest q_q surub pigem Simmot :D
      Kui väike variant, et ta ikkagi hunt siis vast prooviks oma semu säästa?
      Lol mul jäi just vastupidine mulje ja mõte oli täpselt sama :D

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #1428
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        mõlemad hundid nkn

        mõlemad clearivad üksteist

        kumbki ei cleari eluvenda

        pole väga raske

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #1429
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Põhjused miks me ei hääleta täna q_q:

          * Võib vabalt olla huntide gameplan (neil vaja ainult ühte küla veel tappa)
          * tänane päev lahendanud mängu ja pakkunud võimalusi aktiivselt
          * taotluslikult ja silmnähtavalt pole vett soganud
          * on selge ja tugev surve temale (huntide grupp), mis võib näidata et me õigel teel
          * me ei tohi eksida! Aga q_q hundilisus ei ole täiesti selge
          * q_q mängiks külana ka samamoodi, seega ei ole mõtet kt claimi jms väga pikalt juurelda

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #1430
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            mõlemad hundid nkn

            mõlemad clearivad üksteist

            kumbki ei cleari eluvenda

            pole väga raske
            See, et mind ei clearita on lihtsalt kummaline, aga enamat ei maksaks sellest lugeda. Ka wow alguses ju ei uskunud.
            Aga see üsna ühel ajal, üsna sarnaste "readidega" lagedale tulek on veits kummaline küll

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #1431
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              *veits hundine

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #1432
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                no nagu blizkaa ütles siis kõige clearimad peavad vaguni tegema ja külad peavad lihtsalt kaasa tulema muidu mäng läbi

                kui nad sind ei cleari siis sellist cleared küla polegi ja kergem manipuleerida

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #1433
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  no nagu blizkaa ütles siis kõige clearimad peavad vaguni tegema ja külad peavad lihtsalt kaasa tulema muidu mäng läbi

                  kui nad sind ei cleari siis sellist cleared küla polegi ja kergem manipuleerida
                  KAS PÄEVA PRAEGUSES FAASIS, SELLISES SEISUS TEEKS HUNT SELLISE POSTITUSE? neverever!

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #1434
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                    OMG!

                    Kaks grupijuhti, kõige teravamat pliiatsit, nuga, ja ketassaagi, mis sahtlist leida on, pole organiseerima hakanud kõige olulisemat.
                    Seda, et küla peab saama hääled ühtemoodi.

                    q_q=wow!!!
                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    Sa saad aru, et sa selle postiga pigem cleanid mind ja q_q?
                    Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                    Ei saa aru, aga etteruttavalt ütlen, et su selgitused mind ka ei huvita...
                    Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                    Jääme ootama eluvenna tulekut, palun tungivalt mitte ühelgi külal enne seda enam postida...
                    VÕi külana midagi sellist?

                    Comment

                    • blizkaa
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 389

                      #1435
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      teine valik, lähme wow peale...

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #1436
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Kuidas saab mitte huvitada uus ja tulev informatsion mis lahendusele kaasa võib aidata.

                        Comment

                        • blizkaa
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 389

                          #1437
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          sinna rongile tulen ka kaasa...

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #1438
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            ma ei taha wow enne simmot ja timzi kes lock hundid

                            wow/blizkaa ma pole kindel aga 1 peab siit hunt olema ja pole aimugi

                            võtame timz ja simmo järjest siis öökillidest saame infot ja rohkem aega

                            muidu täna võib valesti minna ja mäng läbi

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #1439
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              ELuvend mis sa sellest arvad, et q_q mind clearida ei taha ja surub ühte punti simmo ja blizkaaga, kuigi ma viimase kahe vastu töötan?

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #1440
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                                teine valik, lähme wow peale...
                                Ütlen kohe ära, et Wow minumeelest kindel küla.

                                Comment

                                Working...