***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #31
    Re: ***Libahunt III game thread***

    muudan oma hääle camu peale, sest muidu möla jookseb, aga täna on vaikne.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #32
      Re: ***Libahunt III game thread***

      nats huumorit ka vahele :D

      "üht pange tähele, et esimene hunt on ennast kindlasti praeguseks näidanud" -Inward

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #33
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Paljud lakuvad vist joomisest alles haavu, aga kui aktiivsust nende poolt ei tekki, siis ehk saavad peale ööd lakkuma jäädagi :o.

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #34
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Tänan hoole ja armastuse eest! Tore on tõdeda, et ka mind tähele pannakse. Tegelikult ärkasin alles poole päeva pealt, käisin sel nädalal esimest korda trennis ja nüüd olen olemas.

          Mõtlesin, et võtan niikuinii veits tagasihoidlikuma hoiaku sel korra, olenemata sellest, mis rolli mängujuht mulle jagab. Niisama nimesid välja hõikama ei viitsi hakata, aga kuna Svenza niikuinii kuskul urkas jälle kord joob ja tal lihtinimeste jaoks aega pole, siis las jääda nii. Pealegi tõenäosuse järgi võiks ta ju hunt olla. q_q on alati teine valik, kuna viimane mäng oli tema poolt päris impressive.

          Parimat!

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #35
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Ahvikari. Tundub, et ma ei saagi normaalselt ühtegi mängu mängida. Muudan ka hääle camu peale, äkki suudan esimese päeva üle elada.

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #36
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Muudan hääle esimese inimese peale nimekirjas, kes sõna pole võtnud - Fortune

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #37
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Hääled seisuga post#36

                4 camu (Spewmonkey, tiigrikutsu, donkament, Svenza)
                3 Svenza (Godspeed_EJ, karupoeg, camu)
                2 q_q (Maxi, Fabulous)
                2 Fortune (-andres-, Tuul)
                1 Tuul (neeme)
                1 LuuK (kaardimaja)
                1 kaardimaja (taavi)
                1 tiigrikutstu (q_q)
                1 IamAllin (WowAwiAA)
                1 WowAwiAA (IamAllin)


                Öö saabub ~4 tunni pärast.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #38
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Tegelt võite mind hääletada küll.
                  Aga sellisel juhul soovitaks homme Spewmonkey´le silm peale heita. Tema ju mind kõigepealt tanki pani.
                  Siin ju niikuinii see tavaline, et keegi ees haarab mingist täiesti mõttetust sõnakõlgsust kinni, hundid kohe järgi, tekib referentsrühm ja kogu küla kaagutab sama juttu edasi.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #39
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Aga sellisel juhul soovitaks homme Spewmonkey´le silm peale heita. Tema ju mind kõigepealt tanki pani.
                    esimesel päeval pakutakse suht random nimesi, pigem on kahtlased need, kes järgi panevad

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #40
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      kuna praegu 4-3 camule siis teen asja huvitavamaks

                      tahtsin nkn Svenza panna, sest suht mõttetu vend. pakub huupi "X on 90% hunt" valesti, jne. ühtegi selgitust ei andnud ega midagi. sellepärast suht savi, kui külaelanikuna sureb

                      hommikul kohe ei tahtnud panna though, sest juba oli 2 häält ja esimesel päeval kui mingi suur rong tuleb siis saab sellest vähe infot aga praegu nüüd seis 4-4 ja saab edasiste häälte pealt rohkem infot

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #41
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Ainus põhjus miks ma su tanki panin oli see, et sa OT's postitasid ja siis ära kadusid. Selgitus oli üsna loogiline, nii et inward.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #42
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist!

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #43
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Karistada võiks ikka neid, kes reaalselt sõna ei võta, mitte neid kes eelmine kord seda ei teinud.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #44
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Lambi idikad mängivad ikka nagu tegemist oleks eelmise mänguga.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #45
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                                q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist!
                                lol, eelmine mäng kui ma hunt olin siis sa pigem aitasid mind kui küla

                                sellepärast see mäng võid minupärast kohe välja minna

                                Comment

                                Working...