Kui hitite on kuldne, aga olen 99% kindel, et see noormees on küla. Eks homme hakkame korrektuure tegema... EElkõige QQ teravust jään ootama...
Kuule ma ei tea sa ütled mulle keep on reading aga su iga post on aina hundisem. Selle posti kontekts ongi täpselt hundina öeldud juba enne päeva lõppu "Kui hitite on kuldne.." vihjates külale nagu sa poleks üks meist. See, et q_q sind kaitsnud oli eelnevalt on ka kahtlane samas q_q võis lihtsalt draakonitest liiga palju mõelda. Ei kavatse suhu saada ja peab raudse hundi üles leidma. Kardan, et süüakse ära ka öösel veel nii, et tuleb lahendada.
Võtsin selle alusel kus mina, camu ja timz kõik järjest BDS'i clearisime kui eluvend teda hundiks pidas instantselt ja samal põhjusel. Kuna ma olen küla, camu on külatark siis clearin enda jaoks sellega ka timz'i. Kuna külana oli kõigil täpselt sama mõttekäik.
Comment