Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #766
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kui keegi viimasel minutil snipib mind siis see on wolf claim võtke homme maha ta
    kes?

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #767
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      snipib?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #768
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        te mõlemad samal ajal hääletasite mind ja jäite vait

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #769
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          q_q - mängija kes 50 / 50, leadib küla väga palju ja on aktiivne - mis on külale kasulik - samas väga advanced mängija ja kui on pikemat aega mängus sees olnud siis seda rohkem hunt ta on.
          VisaHing - oskab adjustida küll mina teda ei alahhindaks, hetke mängu puhul on ta pigem küla.
          eluvend - on näidanud hundina väga head mängu, seega väga raske on teda readida. mina hetkel teda ära ei cleariks aga antud hetkel ehk täna tundub rohkem külana
          blizkaa - varasemal 0 readi vend, suudab selgitada ona mõtteid küll, samas võib olla hunt
          camu - top player, readib hästi. antud mängus tundub hundine
          timz0333 - 50% cahnce, et on hunt, on teinud häid mänge ja suudab leveldada, hetke mängus rohkem külane
          Pythagoras - kogu mängu jooksul teinud 3-4 posti, esimesel päeval ütles, et on afk ja oli ka, teisel päeval ütles et pohmakas ja postidab, aga miadgi ei tulnud, on väike võimalus, et on hunt.
          Jmskns69 - loll, küla lubab küll, et areneb aga rohkem samas seisus, huntide jaoks hea mängija kui on küla, sest on väga kergesti mõjutatav, hetkel tundub rohkem küla
          WowAwiAA - sama nagu timz, väga hea mängija ja temast võib oodata kõike, antud pildis samuti 50 / 50 hunt
          Avicii - LEVELS
          Simmo - pigem küla - 15% chance hunt

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #770
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            snipe ehk nagu snaipiriga laseb vms :D

            et ootab viimase minutini

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #771
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Jeah sest nii pro-d hundid me oleksimegi.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #772
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                kes?
                ma ei tea

                kui keegi peaks nii tegema siis lock wolf

                Comment

                • Simmo
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 760

                  #773
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  njah ma ei usu, et avicii hunt on enam

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #774
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    fuck avicii mis post

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #775
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      ma ka :D

                      Comment

                      • Avicii
                        Grinder
                        • Nov 2012
                        • 800

                        #776
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Kui mina täna välja lähen ja Q_q'd öösel ära ei sööda siis soovitan otsida hunti sealt, samuti võib minu rongil olla hunte, soovitan vaadata kuidas ja mis argumentidel see tekkis

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #777
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          aga mitte ta posti pärast nüüd

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #778
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Tra ma ju räägin 11 küla nhuj nada,

                            Comment

                            • Simmo
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 760

                              #779
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              ta kuskil ütles, et Simmo/... play liiga legit et olla hunt ja ma olen küla ja siis sellepärast arvan, et ta on küla

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #780
                                Vote Count 389 to 779

                                Hääled seisuga post 389 kuni 779
                                Öö saabub 00:05:59 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                4 Avicii camu (30), eluvend (37), Simmo (19), q_q (108)
                                4 q_q WowAwiAA (46), Avicii (43), timz0333 (13), VisaHing (30)
                                1 Pythagoras Jmskns69 (16)
                                1 Simmo blizkaa (45)
                                1 ei ole hääletanud Pythagoras (1)
                                :00 loeb :01 ei loe

                                Comment

                                Working...