Libahunt 10 mängu teema.
Collapse
X
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
teisi kanditaate pole hetkel kahjuksAlgselt postitas backdoorsex Vaata postitustPunane, kes su teine kandidaat muidu oleks? Huvi pärast.
Comment
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
Ma kind of tahaks Aviciid uskuda, kuigi ta elu oleks kõvasti kergem, kui ta oleks claiminud, et tal 2 küla peekitud, outcome oleks tõenäoliselt sama olnud.
Upside Pyth tapul oleks:
*hea chance, et on peeked
*kui on hunt, siis peaks ülejäänud 2 leidmine olema kergem, sest ta on esimesed 2 päeva rongideks olnud
downside:
*tänased postid kind of külased
Comment
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
Hääled seisuga post 645 kuni 784
Öö saabub 00:57:11 pärast
---
Hääli Lynch Hääletajad 4 Avicii backdoorsex (53), WowAwiAA (10), Pythagoras (23), punapea (11) 2 Pythagoras punanekolmratas (4), IamAllin (9) 1 backdoorsex Avicii (24) 2 ei ole hääletanud karupoeg (0), lenC (3)
*** MOD NOTE ***
peaks õige count olema nüüd, kui teie hääl valesti siis PM
Comment
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
mida üldse karupojast arvad? Mitu korda on teemat lugenud, aga postitanud ei ole. Kas on üldse võimalust, et ta üritab vaikselt ennast hundina pikemalt elus hoida, sest palju postitades muutuks väga kahtlaseks, kui välja ei söödaks?Algselt postitas lenC Vaata postitustMa kind of tahaks Aviciid uskuda, kuigi ta elu oleks kõvasti kergem, kui ta oleks claiminud, et tal 2 küla peekitud, outcome oleks tõenäoliselt sama olnud.
Upside Pyth tapul oleks:
*hea chance, et on peeked
*kui on hunt, siis peaks ülejäänud 2 leidmine olema kergem, sest ta on esimesed 2 päeva rongideks olnud
downside:
*tänased postid kind of külased
Kas täna on üldse paremat kandidaati kui pythagoros?
Comment
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
Ma arvan, et on hea chance, et tal tuli midagi vahele, et ei saa enam osa võtta, vt hiljuti bumpitud teemasid siin subfoorumis. Täna ma jätaks ta sisse ja loodaks, et homseks võtab keegi ta koha üle.Algselt postitas IamAllin Vaata postitustmida üldse karupojast arvad? Mitu korda on teemat lugenud, aga postitanud ei ole. Kas on üldse võimalust, et ta üritab vaikselt ennast hundina pikemalt elus hoida, sest palju postitades muutuks väga kahtlaseks, kui välja ei söödaks?
Kas täna on üldse paremat kandidaati kui pythagoros?[/QUOTE]
imo mitte, case Pythi vastu on kõvasti tugevam kui Avicii vastu
Comment
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
Kas Avicii on nii kindel küla?Algselt postitas IamAllin Vaata postitustKas täna on üldse paremat kandidaati kui pythagoros?
kas Pyth teeks hundina sellist asja?
Algselt postitas Pythagoras Vaata postitustMa nüüd pärishästi ei saa aru, kuidas see mind clearib, aga no problemo Avicii
Comment
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
ikka teeks, hunt teeb kõike, et ennast päästa ju.Algselt postitas punapea Vaata postitustKas Avicii on nii kindel küla?
Avicii pole üldsegi kindel küla.
kas Pyth teeks hundina sellist asja?
Comment
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
Algselt postitas Pythagoras Vaata postitustproovime wowi siis?Algselt postitas Pythagoras Vaata postitustWowAwiAAAlgselt postitas Pythagoras Vaata postitustmulle on avicii kahtlane tundunud, keegi proovida ei taha, mis toimuma hakkab?Algselt postitas Pythagoras Vaata postitustmina prooviks avicii üle, kas tuleb rong taha või mitteWow ja Avicii külad, kui Pyth huntAlgselt postitas Pythagoras Vaata postitustavicii
Comment
-
Re: Libahunt 10 mängu teema.
siis paneme mängu ülevalt ristist kinniAlgselt postitas backdoorsex Vaata postitustJa kui Pyth on küla, siis...?
Comment
Comment