Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • punapea
    Julm Donk
    • Oct 2012
    • 69

    #781
    Re: Vote Count 646 to 767

    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
    vigane counter ju
    minu vote ei olnud ka kirjas

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #782
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Q_Q kui sa loed seda, siis ole hea tee oma counter korda.

      Comment

      • punanekolmratas
        Guest
        • Apr 2013
        • 39

        #783
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        Punane, kes su teine kandidaat muidu oleks? Huvi pärast.
        teisi kanditaate pole hetkel kahjuks

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #784
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Ma kind of tahaks Aviciid uskuda, kuigi ta elu oleks kõvasti kergem, kui ta oleks claiminud, et tal 2 küla peekitud, outcome oleks tõenäoliselt sama olnud.

          Upside Pyth tapul oleks:
          *hea chance, et on peeked
          *kui on hunt, siis peaks ülejäänud 2 leidmine olema kergem, sest ta on esimesed 2 päeva rongideks olnud

          downside:
          *tänased postid kind of külased

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #785
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Hääled seisuga post 645 kuni 784
            Öö saabub 00:57:11 pärast

            ---
            Hääli Lynch Hääletajad
            4 Avicii backdoorsex (53), WowAwiAA (10), Pythagoras (23), punapea (11)
            2 Pythagoras punanekolmratas (4), IamAllin (9)
            1 backdoorsex Avicii (24)
            2 ei ole hääletanud karupoeg (0), lenC (3)

            *** MOD NOTE ***


            peaks õige count olema nüüd, kui teie hääl valesti siis PM

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #786
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Algselt postitas lenC Vaata postitust
              Ma kind of tahaks Aviciid uskuda, kuigi ta elu oleks kõvasti kergem, kui ta oleks claiminud, et tal 2 küla peekitud, outcome oleks tõenäoliselt sama olnud.

              Upside Pyth tapul oleks:
              *hea chance, et on peeked
              *kui on hunt, siis peaks ülejäänud 2 leidmine olema kergem, sest ta on esimesed 2 päeva rongideks olnud

              downside:
              *tänased postid kind of külased
              mida üldse karupojast arvad? Mitu korda on teemat lugenud, aga postitanud ei ole. Kas on üldse võimalust, et ta üritab vaikselt ennast hundina pikemalt elus hoida, sest palju postitades muutuks väga kahtlaseks, kui välja ei söödaks?

              Kas täna on üldse paremat kandidaati kui pythagoros?

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #787
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                OK karupojaga nvm, see on selge.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #788
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                  mida üldse karupojast arvad? Mitu korda on teemat lugenud, aga postitanud ei ole. Kas on üldse võimalust, et ta üritab vaikselt ennast hundina pikemalt elus hoida, sest palju postitades muutuks väga kahtlaseks, kui välja ei söödaks?
                  Ma arvan, et on hea chance, et tal tuli midagi vahele, et ei saa enam osa võtta, vt hiljuti bumpitud teemasid siin subfoorumis. Täna ma jätaks ta sisse ja loodaks, et homseks võtab keegi ta koha üle.
                  Kas täna on üldse paremat kandidaati kui pythagoros?[/QUOTE]
                  imo mitte, case Pythi vastu on kõvasti tugevam kui Avicii vastu

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #789
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Pythagoras

                    Comment

                    • punapea
                      Julm Donk
                      • Oct 2012
                      • 69

                      #790
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                      Kas täna on üldse paremat kandidaati kui pythagoros?
                      Kas Avicii on nii kindel küla?

                      kas Pyth teeks hundina sellist asja?

                      Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                      Ma nüüd pärishästi ei saa aru, kuidas see mind clearib, aga no problemo Avicii

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #791
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas punapea Vaata postitust
                        Kas Avicii on nii kindel küla?

                        Avicii pole üldsegi kindel küla.

                        kas Pyth teeks hundina sellist asja?
                        ikka teeks, hunt teeb kõike, et ennast päästa ju.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #792
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          OK no läheb lukku, siis Pythagoras!

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #793
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                            proovime wowi siis?
                            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                            WowAwiAA
                            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                            mulle on avicii kahtlane tundunud, keegi proovida ei taha, mis toimuma hakkab?
                            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                            mina prooviks avicii üle, kas tuleb rong taha või mitte
                            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                            avicii
                            Wow ja Avicii külad, kui Pyth hunt

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #794
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Ja kui Pyth on küla, siis...?

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #795
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Ja kui Pyth on küla, siis...?
                                siis paneme mängu ülevalt ristist kinni

                                Comment

                                Working...