Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #811
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Ma mõtlen, et võiks isegi gamblida ja huntidele ühe curveballi visata PKR-iga? Mulle tundub, et see on midagi, mida ma peale mängu kahetseks, nii et oleks veel yolotajaid?

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #812
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      No siis on otsutatud. Vähemalt jõudis küla ühele häälele. Juba 15 min pärast on teada outcome. Soovin edu kõigile!

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #813
        Vote Count 645 to 812

        Hääled seisuga post 645 kuni 812
        Öö saabub 00:10:59 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        4 Pythagoras backdoorsex (58), lenC (10), punanekolmratas (5), IamAllin (15)
        3 Avicii WowAwiAA (14), Pythagoras (23), punapea (13)
        1 backdoorsex Avicii (24)
        1 ei ole hääletanud karupoeg (0)
        :00 loeb :01 ei loe

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #814
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          PKR, kuidas sul karupoeg nii roheline?

          Ja kuidas te saate IamAllini kahtlustada on veider, aga las see jääb.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #815
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Lol Karupoeg tuleb 1 min enne lõppu ja lükkab hääle Avici peale. Host viskab flipi kes lendab unless Avicii oma häält ei taha Pyth peale lükata?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #816
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              pohh ma jätan pythile ikkagi, 2 mu külabrod ka seal

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #817
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                PKR äkki homseks buzzerbeateriks jätta :(

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #818
                  Vote Count 645 to 817

                  Hääled seisuga post 645 kuni 817
                  Öö saabub 00:05:59 pärast

                  ---
                  Hääli Lynch Hääletajad
                  4 Pythagoras backdoorsex (59), lenC (12), punanekolmratas (5), IamAllin (16)
                  3 Avicii WowAwiAA (14), Pythagoras (23), punapea (13)
                  1 backdoorsex Avicii (24)
                  1 ei ole hääletanud karupoeg (0)
                  :00 loeb :01 ei loe

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #819
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Host palun anna teada, kas Karupoeg saab modkilli või ei? Isiklikult arvan, et peaks saama. Ta on siin teemas käinud nillimas ja siin foorumis pidevalt aktiivne. Aga ikkagi 0 posts tema poolt.

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #820
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                      no pyth on juba sellises olukorras, et mingiaeg tuleks ta nagunii välja võtta, sest teda on raske kindlaks külaks liigitada + ma väga loodan, et ta oli timpzi peek(hunt). See oleks täpselt samasugune nagu minul eelmine mäng oli Simmo. Olin KT ja hoidsin simmot pikalt boldiga + jätsin ka selliseid vihjeid nagu nt timpz kirjutas (100% peab täna pyth minema). Ma hea meelega võtaks pythi täna.
                      Jah selle peeki osa pean ka ise võimalikuks tõin päeval ka välja, et miks. Lisaks see, et tema väljaminekust mõned readid saaks, kuna ta liikus day1 q_q'ga kõikjale kaasa. Aga kui ta on küla, ei ole meil sealt midagi välja lugeda ju. Ja ma ei ole endiselt näinud, et otseseid pythi hundiseid poste või midagi välja toodaks. Ja ise ka läbi ei hammusta.

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #821
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Jah selle peeki osa pean ka ise võimalikuks tõin päeval ka välja, et miks. Lisaks see, et tema väljaminekust mõned readid saaks, kuna ta liikus day1 q_q'ga kõikjale kaasa. Aga kui ta on küla, ei ole meil sealt midagi välja lugeda ju. Ja ma ei ole endiselt näinud, et otseseid pythi hundiseid poste või midagi välja toodaks. Ja ise ka läbi ei hammusta.
                        take a leap of faith

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #822
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Aga avicii on ju pigem hunt.

                          Comment

                          • punanekolmratas
                            Guest
                            • Apr 2013
                            • 39

                            #823
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            Wow ja Avicii külad, kui Pyth hunt
                            Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                            PKR äkki homseks buzzerbeateriks jätta :(
                            buzzerbeater?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #824
                              Vote Count 645 to 823

                              Hääled seisuga post 645 kuni 823
                              Öö saabub 00:02:59 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              4 Pythagoras backdoorsex (60), lenC (12), punanekolmratas (6), IamAllin (17)
                              3 Avicii WowAwiAA (16), Pythagoras (23), punapea (13)
                              1 backdoorsex Avicii (24)
                              1 ei ole hääletanud karupoeg (0)
                              :00 loeb :01 ei loe

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #825
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Nüüd on jah hilja otsida välja pythi hundiseid poste aga siiani kui keegi tema peale läbi 3 päeva liikunud pole ju põhjusi toodud, mõjuvaid põhjuseid.

                                Comment

                                Working...