Re: Libahunt 10 mängu teema.
imo see pole ka väga jätkusuutlik. peaks natukenegi põhjust olema. mulle tundus ta eelmise käitumise põhjal rohkem küla kui hunt.
aga loomulikult oleks parem kui kodanik ise sõna võtaks
Algselt postitas backdoorsex
Vaata postitust
aga loomulikult oleks parem kui kodanik ise sõna võtaks
Comment