Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • punapea
    Julm Donk
    • Oct 2012
    • 69

    #766
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Kuidagi peab tähelepanu võitma ju :(
    imo see pole ka väga jätkusuutlik. peaks natukenegi põhjust olema. mulle tundus ta eelmise käitumise põhjal rohkem küla kui hunt.
    aga loomulikult oleks parem kui kodanik ise sõna võtaks

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #767
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas punapea Vaata postitust
      imo see pole ka väga jätkusuutlik. peaks natukenegi põhjust olema. mulle tundus ta eelmise käitumise põhjal rohkem küla kui hunt.
      aga loomulikult oleks parem kui kodanik ise sõna võtaks
      Ma ei tahagi teda ju hääletada. Lihtsalt sellepärast lükkasin hääle, et ta postitaks midagi :D
      Mul kindel soov ikkagi Avicii võtta :(

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #768
        Vote Count 646 to 767

        Hääled seisuga post 646 kuni 767
        Öö saabub 01:53:27 pärast

        ---
        Hääli Lynch Hääletajad
        3 Avicii backdoorsex (23), WowAwiAA (10), Pythagoras (13)
        6 ei ole hääletanud lenC (0), punanekolmratas (0), punapea (6), karupoeg (0), Avicii (13), IamAllin (2)

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #769
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          6 ei ole hääletanud lenC (0), punanekolmratas (0), punapea (6), karupoeg (0), Avicii (13), IamAllin (2)

          Võtke no mingi seisukoht või siis istekoht please.

          Ma küll ei tahaks, et siit 3 modkilli kukuks.

          Comment

          • punanekolmratas
            Guest
            • Apr 2013
            • 39

            #770
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Pythagoras
            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Suured mängurid võiks ka tulla mängu lahendama. Esimese päeva hääletuse põhjal kedagi hundiks ei hakkaks nimetama aga 1 hunt on eluvenna rongil raudselt ja ma pakun, et pythagoras.

            Lenc ilmselgelt eksis ja tahaks teada mille põhjal see lause on öeldud
            Selle järgi võiks arvata et timz peekis esimesel ööl pythi
            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            eelmisel mängupäeval sa olid BDS peal tund enne päeva lõppu kuni lõpuni välja, mis sinu jaoks muutus?
            siit loen mina välja et peale esimese päeva tsirkust peekis timz bdsi
            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Eip sina pole ennast hundina mulle näidanud, küll aga pythagoras.
            siin andis end hundidele välja?
            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Kõigepealt, R.I.P QQ

            Mõtted on sellised, et kõige aktiivsema küla kaotamine on jama. Hetkel pigem külad on Aviicii, BDS, jmsk ja maby karupoeg.

            Ülejäänud kõik flip a coin.
            juhul kui timz pythi ei peekinud, siis selles listis on kaks küla imo, üks kindlasti veel peale jmi
            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Pm täna läheb nii kui nii, pythagoras ja kui ennast päästa tahad siis kirjuta kes sinu jaoks pigem külad kes hundid.
            mitmes postis surub pythi..


            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
            lugesin üle, mis vihjeid timz jätta võis, et ta huntide poolt avastati. Mina küll täit selgust ei saanud, keda ta peekinud oli, BDSi kaitses, samas mind ta küll peekinud pole. Karupojale on olen ka varem tähelepanu juhtinud. Imo kaks varianti: on küla ja tõesti ei viitsi mängida, või on hunt. Eile jäid timzi ja karupoja hääled minule. Kui mõelda, et timz mind peekinud pole (mida ta ei saanud teha, muidu oleks teadnud, et ma küla) ja karupoeg hunt, siis karupojal oleks olnud suht turvaline jätta hääl minu peale.
            Hetkel rohkem süveneda pole aga, vaatame mis juhtuma hakkab.
            Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
            see oli meelest läinud, et timz nii kategooriliselt bds clearis
            Ei klapi kuidagi, nende postide vahel oli vist küll paar tundi ja hunnik poste, aga torkasid silma..


            muidugi võin tonti näha seal kus seda pole aga midagi paremat tänaseks ei leidnud

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #771
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Tubli punanekolmratas :) Meeldib.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #772
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Pm täna läheb nii kui nii, pythagoras ja kui ennast päästa tahad siis kirjuta kes sinu jaoks pigem külad kes hundid.
                Timzi poolt väga hea lüke. Kui ta tõesti peekis Pyth as hunt, siis läbi selle posti oleks ta saanud päris palju informatsiooni võimalike huntide kohta.

                Comment

                • punanekolmratas
                  Guest
                  • Apr 2013
                  • 39

                  #773
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Pm täna läheb nii kui nii, pythagoras ja kui ennast päästa tahad siis kirjuta kes sinu jaoks pigem külad kes hundid.
                  Sellele otseselt pole vastanud
                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Timzi poolt väga hea lüke. Kui ta tõesti peekis Pyth as hunt, siis läbi selle posti oleks ta saanud päris palju informatsiooni võimalike huntide kohta.
                  Peale seda posti vihjab ta peaaegu kõigile, va lenc wow imallin, kui ma just midagi lugemata ei jätnud



                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  nii, lugesin ka kiirelt uued posti üle. Külad mõelge nüüd, kas ma olen ikka väga hundi nägu? Eluvenna rongi hakkasi mina vedama, tegi kahtlase postituse ja esimene päev suht keeruline kedagi kindlalt hundiks tembeldada, midagi pidi proovima.
                  Kas ma uue mängijana hundina esimene päev nii aktiivne, oleks võinud q_q lasta nööre tõmmata ja vaadata kuhu asi läheb. Seda enam, et q_q kui mingi aeg ütles, et laseks minul pigem esimene päev mängu jääda jne. Milleks mulle hundina peale seda suur aktiivsus.

                  Kui küsite minu kandidaate keda täna hääletada, siis esimese päeva õhtust tundub ikkagi kahtlane backdoor. Karupoeg ka mängid kuidagi imelikult, muidu mängudes, mida jälginud on väga aktiivne olnud, nüüd suht vaikus.
                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  krt ma ei tea, karupoeg käis jälle ainult teemat lugemas ja 0 postitust, avicii samamoodi
                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  Külarahvas, lugege ülaltoodud hoolikalt läbi, mina kohe kindlasti ei taha enam Pythi võtta. Olen nõus andma samasuguse garantii, võtame täna BDS ja kui ta küla, siis ma võtan homme ise nööri kaasa.
                  Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                  kui peaksin välja minema, siis edaspidiseks külale - hoidke tänastel vaiksetel vendadel ka silma peal, punapeal, aviciil ja kolmrattal kõigil hääl erinevate inimeste peal kus ainult üks hääl, võivad olla madalaprofiiliga hundid.

                  Comment

                  • punanekolmratas
                    Guest
                    • Apr 2013
                    • 39

                    #774
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    aa ei ole peaaegu, pooled on jätnud märkimata

                    Comment

                    • IamAllin
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 1653

                      #775
                      Re: Vote Count 646 to 767

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      Hääled seisuga post 646 kuni 767
                      Öö saabub 01:53:27 pärast

                      ---
                      Hääli Lynch Hääletajad
                      3 Avicii backdoorsex (23), WowAwiAA (10), Pythagoras (13)
                      6 ei ole hääletanud lenC (0), punanekolmratas (0), punapea (6), karupoeg (0), Avicii (13), IamAllin (2)
                      vigane counter ju

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #776
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Punane, kes su teine kandidaat muidu oleks? Huvi pärast.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #777
                          Re: Vote Count 646 to 767

                          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                          vigane counter ju
                          Vb on nimi kellegil valesti kirjutatud.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #778
                            Re: Vote Count 646 to 767

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Vb on nimi kellegil valesti kirjutatud.
                            ei, mul õigesti kirjutatud + postcount ka vale.

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #779
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Meil on vaja BDS-iga nüüd vaherahu teha, ma ka üsna veendunud, et BDS on peeked. Eile panin ise ka veits segast, arvasin, et Pyth on KT, kes üritatakse huntide mõjutustega välja süüa, aga lol@me.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #780
                                Re: Vote Count 646 to 767

                                Teine, kes minu jaoks on küla, on IamAllin, KÕIK teised on kahtlusalused, nutune seis.

                                Comment

                                Working...