Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #751
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Tahan öelda, et ajalugu pole näidanud, et hundid alati põhirongile ju ronivad. See ei ole minuarust miski millele toetuda siin.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #752
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Avicii kas sa loed ka mu poste?
      Vastus sinule, miks ma sind eile ei uskunud:
      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Muidugi ma ei uskunud sind!!! Omfg sa oled KT olnud varem. Kas sa siis tulid jutuga, et: Tere olen KT ja peekisin neid vendi ????
      Sa jätsid mingeid wierd hinte, millest keegi sittagi aru ei saanud

      Avicii sa oled kas tõsiselt loll küla või suht busted hunt praegu.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #753
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Day2 ei kirjuta üksi KT, et Yo ma nüüd avalikustan end. Tere olen KT, minu peegid on BDS ja JMKSNKS. Jmsnks69 on hunt, nii et võtame täna tema.

        Pärast tuleb välja, et Jmksnks oli küla ja siis sa tuled veel õigustama end?

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #754
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
          ma ütlesin eile ka et ta minu silmis 50 50 hunt aga oleks tahtnud eile, et lenc läheks aga kuna keegi seda ideed ei toetanud peale BDSi ja kui temalt selgitust küsisin, et miks nii arvad siis oli " mökk, mökk ma ei saa hetkel vastata pean ahju kytma" - kutt pressib kõiki lambist ilma mingite argumentideta. Täna pean teda endiselt hundiks kuna see ei anna rahu, et kui ma eile KTd mängisin siis ta ei tahtnud sellega kaasa tulla kui ta oleks küla olnud siis oleks ta vbla mind rohkem uskunud ja mitte hakkanud niimoodi pressima. ma juba enne ütlesin, miks ma seda tegin. jmski liin on olnud teistsugune siin mängus, vbla sellepärast et Q-Q söödi ära ja tal polnud enam kellegi järgi joonduda või maitea - minusilmis oli see kahtlane ja ta oleks võinud vabalt hunt olla. eile bdsi ära söömine ei oleks andnud mingit infot, täna juba natuke annaks mida homme töödelda. kui aga täna peaks minema küla siis on gg ja huntide võit ka pmst.
          No aga kui sa tahad end pulti lükata külatarga asemel ja teed fake claim ja ütled, et peekisid BDS, siis sa pead teadma et bds on küla ja et see läbi läheb. Muidu teed sa endale vaid karuteene sellega.

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #755
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
            Avicii kas sa loed ka mu poste?
            ja jälle 0 selgitust vaid mingi lambipost, sa oled selliseid terve mängu teinud ja kutsud end kõvaks mängulahendajaks ja karjud et kõik peaks postitama? ffs, sa oled täielik 0 ju! Olen kõiki su poste lugenud, aga alati väldid sa minu küsimusi ja asju mis on minupoolt sulle suunatud ja ei vasta neile. Ja pealekauba ajad tagasi asju mis on sinu postidest selgelt väljalugeda, no cmon

            maiviitsi siin sinuga vaielda, hääletage välja mind palun!

            olen selgitanud piisavalt siin miks ma olen oma käike just niimoodi teinud, kui ma olen teile hunt siis andke minna, mina ei viitsi vaielda siin rohkem

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #756
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Anyway ma mõnda aega eemal, loodab et selle ajaga ka kõigi arvamused siia ilmuvad.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #757
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                ja jälle 0 selgitust vaid mingi lambipost, sa oled selliseid terve mängu teinud ja kutsud end kõvaks mängulahendajaks ja karjud et kõik peaks postitama? ffs, sa oled täielik 0 ju! Olen kõiki su poste lugenud, aga alati väldid sa minu küsimusi ja asju mis on minupoolt sulle suunatud ja ei vasta neile. Ja pealekauba ajad tagasi asju mis on sinu postidest selgelt väljalugeda, no cmon

                maiviitsi siin sinuga vaielda, hääletage välja mind palun!

                olen selgitanud piisavalt siin miks ma olen oma käike just niimoodi teinud, kui ma olen teile hunt siis andke minna, mina ei viitsi vaielda siin rohkem
                MA PEAN END KÕVAKS MÄNGULAHENDAJAKS??

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #758
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Omfg ma selgitasin ju. Loe 2 posti üleval sinu postist.

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #759
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    No aga kui sa tahad end pulti lükata külatarga asemel ja teed fake claim ja ütled, et peekisid BDS, siis sa pead teadma et bds on küla ja et see läbi läheb. Muidu teed sa endale vaid karuteene sellega.
                    see nimi mis seal on, ei oma mingit vahet, tahtsin KT claimida põhjusega, et hundid mind äkki ära sööks öösel ja real KT saaks one day more to live teha, easy. pigem mina öösel kui KT, aga kahjuks nii ei läinud

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #760
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                      Day2 ei kirjuta üksi KT, et Yo ma nüüd avalikustan end. Tere olen KT, minu peegid on BDS ja JMKSNKS. Jmsnks69 on hunt, nii et võtame täna tema.

                      Pärast tuleb välja, et Jmksnks oli küla ja siis sa tuled veel õigustama end?
                      KUULE KÄI ***** DRESSIPIIDER MA EI VIITSI SINUGA VAIELDA ENAM, TÜRA KAS SA ISE KA LOED MIDA SA POSTIDAD VÄ? MA OLEN KÕIKI SU POSTE LUGENUD JA ILUSASTI MEELES MIS JA KUS SA KIRJUTAD. MA EI OLE ÜHTEGI VALEAEGUMENTI LOONUD, ERINEVALT SINUST! GG MODKILLIGE MIND PALUN

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #761
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                        see nimi mis seal on, ei oma mingit vahet, tahtsin KT claimida põhjusega, et hundid mind äkki ära sööks öösel ja real KT saaks one day more to live teha, easy. pigem mina öösel kui KT, aga kahjuks nii ei läinud
                        Aga nüüd said aru, miks ma sind eile ei uskunud??

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #762
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                          KUULE KÄI ***** DRESSIPIIDER MA EI VIITSI SINUGA VAIELDA ENAM, TÜRA KAS SA ISE KA LOED MIDA SA POSTIDAD VÄ? MA OLEN KÕIKI SU POSTE LUGENUD JA ILUSASTI MEELES MIS JA KUS SA KIRJUTAD. MA EI OLE ÜHTEGI VALEAEGUMENTI LOONUD, ERINEVALT SINUST! GG MODKILLIGE MIND PALUN
                          Dressipiider mis asja xD

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #763
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Karupoeg teemas, ootame ta poste ka :)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #764
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Karupoeg, mis arvad asjast siis?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #765
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Karupoeg, mis arvad asjast siis?
                                Kuidagi peab tähelepanu võitma ju :(

                                Comment

                                Working...