Re: Libahunt 10 mängu teema.
ma ei tea kas see on kehv, hunt lihtsalt terve päev vait ja lastakse ära killida kui hunt on? võib-olla loogiline, ei tea
ma ei tea kas see on kehv, hunt lihtsalt terve päev vait ja lastakse ära killida kui hunt on? võib-olla loogiline, ei tea
Comment