Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #631
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    ma ei tea kas see on kehv, hunt lihtsalt terve päev vait ja lastakse ära killida kui hunt on? võib-olla loogiline, ei tea

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #632
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Sa olevat eelmisi mänge jälginud. Kuidas sa kujutad ette jmsknsk hundina ise-ennast kaitsmas?
      mulle? Minu poolest võib ta minna, ma arvasin juba alguses, et see vend mängib teistmoodi, eks ta kaitseks ikka oma (tõenäoliselt olematuid) reade postitades. Samas raske nii kiiresti kogu seda infot siin hoomata.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #633
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        Miks Lenc on hunt?

        Pakkus välja sellise listi:
        Eluvend küla
        Bds küla
        Avici küla

        Huvitav, kas tõesti nii mööda? Hoidke silm peal Lencil :)
        ma rääkisin ainult top3 rongist, avicii oli mul tugeva külana juba enne, loe

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #634
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          karupoeg, loed teemat, tule ütle ka sõna sekka :(

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #635
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Jmskns69

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #636
              Vote Count 435 to 635

              Hääled seisuga post 435 kuni 635
              Öö saabub 00:01:23 pärast

              ---
              Hääli Lynch Hääletajad
              7 Jmskns69 Pythagoras (27), lenC (19), punanekolmratas (15), punapea (5), WowAwiAA (9), Avicii (22), IamAllin (15)
              3 Pythagoras backdoorsex (51), timz0333 (18), karupoeg (4)
              1 ei ole hääletanud Jmskns69 (2)
              :00 loeb :01 ei loe

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #637
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                ma ei tea kas see on kehv, hunt lihtsalt terve päev vait ja lastakse ära killida kui hunt on? võib-olla loogiline, ei tea
                SP ütlesin, et kahtlane mitte aga et hundine.

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #638
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  mulle? Minu poolest võib ta minna, ma arvasin juba alguses, et see vend mängib teistmoodi, eks ta kaitseks ikka oma (tõenäoliselt olematuid) reade postitades. Samas raske nii kiiresti kogu seda infot siin hoomata.
                  See oli Pythagorasele.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #639
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    OKei head ööd küla.. Avicii-ga on igatepidi gg. Kui ta valetas, siis lüüakse ta homme maha, kui ta tegelt ka KT ja pani täppi, söövad hundid ta 100% ära öösel.

                    Comment

                    • Pythagoras
                      Grinder
                      • Apr 2012
                      • 589

                      #640
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      kui jmskns küla, siis tuleb jälgida, kuidas rong sinna peale läks

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #641
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                        OKei head ööd küla.. Avicii-ga on igatepidi gg. Kui ta valetas, siis lüüakse ta homme maha, kui ta tegelt ka KT ja pani täppi, söövad hundid ta 100% ära öösel.
                        sa ei tea iseenda rolli?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #642
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          lolll @ last post hahaha

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #643
                            Vote Count 435 to 640

                            Hääled seisuga post 435 kuni 640
                            Öö saabub 00:00:09 pärast

                            ---
                            Hääli Lynch Hääletajad
                            7 Jmskns69 Pythagoras (28), lenC (19), punanekolmratas (15), punapea (5), WowAwiAA (11), Avicii (22), IamAllin (15)
                            3 Pythagoras backdoorsex (52), timz0333 (18), karupoeg (4)
                            1 ei ole hääletanud Jmskns69 (2)
                            :00 loeb :01 ei loe

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #644
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Jmskns69 poodi üles. Tegemist oli tavalise külaelanikuga.

                              ON ÖÖ

                              Külatark ja hundid saatke kiri mulle kella seitsmeks hommikul. Teema avan siis, kui üles ärkan.

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #645
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Hundid tapsid öösel timz0333, kes oli külatark.

                                ON PÄEV

                                Päev lõppeb esmaspäeva õhtul kell 20:00.

                                Comment

                                Working...