Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #661
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    no ma rohkem kui kindel, et pythagoras pidi timpzi peek olema.

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #662
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      ei oskagi midagi öelda, mind hunt pole ja timz mind peekind polnud, muidu ta poleks sellist juttu ajanud. BDS ka ei usu, timz teda kaitses. Karupoeg ja keegi punastest ehk. Aga kui lähen täna, siis gg ja huntidelt ikka väga puhas töö.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #663
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
        kui sa oled küla siis mida sa nutad selle üle, et sind eile välja ei hääletatud? Jmsk oli ebaaktiivne ja tema postid ei olnud sarnased selle, nagu tema eelmistest mängudes külana, seega oli lüke täielikult õigustatud. pigem loll "küla" sinu näol kes on aktiivne või mittemidagi postitav jmsk. sitt lugu
        Ilmselt minupoolt viimane libahundi mäng. Ma ei näe pointi mängida seda kui alati on mingi 2-3 venda, kes ei viitsi isegi seda minimum 1 post päevas teha. Siis on mitu venda, kes ei aita üldse asjale kaasa vaid hüppavad lambirongidele.

        Peale seda kui q_q läks oleks nagu mäng välja surnud.

        Aga nutan seda, et Pyth ei läinud. Ei midagi isklikku, oled küla siis oled küla, aga et pilti natuke selgemaks saada oleks vaja ikkagi sind üles puua :(

        Või siis IamAllin ummmmm..

        Tsekkan need 2 rongi üle.. Kas leiab midagi kahtlast või ei.

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #664
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          karupoeg tundub kõigile clear küla?

          Comment

          • punapea
            Julm Donk
            • Oct 2012
            • 69

            #665
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Ma olen bds-ga Avicii koha pealt nõus. Miks eile jms rongi alustati?

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #666
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
              karupoeg tundub kõigile clear küla?
              ei tundu. eile käis õhtul ugemas, aga ei postitanud midagi.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #667
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                ei oskagi midagi öelda, mind hunt pole ja timz mind peekind polnud, muidu ta poleks sellist juttu ajanud. BDS ka ei usu, timz teda kaitses. Karupoeg ja keegi punastest ehk. Aga kui lähen täna, siis gg ja huntidelt ikka väga puhas töö.
                mis juttu poleks ajanud? Ta ütles eile, et pythagorosel 100% minek, tundub nagu jätaks kindla vihje, et sa olid peek.

                Comment

                • punapea
                  Julm Donk
                  • Oct 2012
                  • 69

                  #668
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Ilmselt minupoolt viimane libahundi mäng. Ma ei näe pointi mängida seda kui alati on mingi 2-3 venda, kes ei viitsi isegi seda minimum 1 post päevas teha. Siis on mitu venda, kes ei aita üldse asjale kaasa vaid hüppavad lambirongidele.
                  sry sest see käib ka minu kohta. mängin esimest korda ja polnud alguses üldse aimu. nüüd hakkab looma ja kirjutan rohkem. hääletasin täna Avicii sest eilne rong oli väga lampi tõmmatud. valisin eile jms sest Avicii tundus desperate hundina, kuna mul Avicii kohta reade pole siis andsin creditit aga tuli välja et jms polnudki hunt...

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #669
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Ma usun, et bds ja pyth lid timpzi peekid.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #670
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas punapea Vaata postitust
                      Ma olen bds-ga Avicii koha pealt nõus. Miks eile jms rongi alustati?
                      Loe mõned lehed tagasi. Avicii hüppas platsi jutuga, et ta on KT, bds ehk mina olen tal peeked küa, Jmsnks on peeked hunt.

                      Küla lendas kaasa ta alustatud rongiga ja gg. Hui oligi peeked hunt, tavaline küla. Öösel söödi veel KT ka ära :S

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #671
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                        Ma usun, et bds ja pyth lid timpzi peekid.
                        Ilmselt jah. Seega ei jää muud üle kui võtta Pyth? Mis arvad? võtame????

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #672
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          juba enne panin pythi peale ja täna 99% kindlusega enam ei muuda.

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #673
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                            juba enne panin pythi peale ja täna 99% kindlusega enam ei muuda.
                            Pythagoras Tavai ja läheb..

                            Comment

                            • punapea
                              Julm Donk
                              • Oct 2012
                              • 69

                              #674
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              Loe mõned lehed tagasi. Avicii hüppas platsi jutuga, et ta on KT, bds ehk mina olen tal peeked küa, Jmsnks on peeked hunt.

                              Küla lendas kaasa ta alustatud rongiga ja gg. Hui oligi peeked hunt, tavaline küla. Öösel söödi veel KT ka ära :S
                              seda ma mõtlengi et ma jäin uskuma et ta on KT aga nüüd tundub et oli hoopis hunt kes mängis KT ja rong läks käima...

                              lisaks kui timz peek oli bds = küla siis miks Avicii ikka bds-i vastu hääletad?

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #675
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                                karupoeg tundub kõigile clear küla?
                                Minu jaoks ta küla. Puhtalt sellepärast, et tean, et ta oleks kõvasti aktiivsem hundina. Külana ta lihtsalt ei viitsi mängida eriti :D.

                                Comment

                                Working...