Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pythagoras
    Grinder
    • Apr 2012
    • 589

    #706
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ma tean, et ta hundina sitaks aktiivsem.
    Mismoodi sa seda teada saad?

    Comment

    • Pythagoras
      Grinder
      • Apr 2012
      • 589

      #707
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      Ta on külana ka alati väga aktiivne olnud.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #708
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
        Mismoodi sa seda teada saad?
        Sa olevat ju kõiki mänge põgusalt jälginud. Olime temaga koos hundid üleelmine mäng. Ta oli pidevalt online siin teemas. Eelmine mäng ta küla, siis juba kadus tal totaalne huvi seda mängu üldse mängida. See mäng ta ka küla ilmselt ja nüüd ei viitsi ta enam absoluutselt :D

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #709
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
          Mismoodi sa seda teada saad?
          Sa võid hääletada Karupoeg kui tahad, aga ma ei näe selles pointi.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #710
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Viimase tegevuse aeg
            Täna 14:51

            Ta on praegugi online aga siin teemas ma pole teda küll näinud juba terve päev.

            Comment

            • Pythagoras
              Grinder
              • Apr 2012
              • 589

              #711
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Ok, see võib nii olla. Samas ma ei välistaks seda ka, et ta passivne hunt on.
              Mina võiksin täna ka avicii hääletada, kui kui peaks külaks osutuma, on seis halb, isegi väga halb.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #712
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
                ma tuleks bds teooriaga kaasa, kuid ma rõhutan ikkagi karupoega, no kas mees tõesti lihtsalt külana ei viitsi mängida. Ühest küljest tunduks see isegi loogilisena, enne mängu ütles, et ei mängi enam jms. Aga teades kui aktiivne ta varasemalt olnud on, siis kas ta tuleks osalema ja ja võtaks sellise strateegia
                mulle pigem tundub, et karupoeg on küla ja ei viitsi väga mängida, kuigi on seda teemat mitu korda lugenud. Kui ta üldse hunt oleks, siis millise strateegiaga ta mängiks? Nagu ta eelmine mäng ütles, siis peale üleelmise mängu (seal ta suutis lõpuni sitta toota ja viimsete seas ellu jääda) ei suudaks ta enam hundina kaua elada. Võibolla hundina ta proovikski tagaplaanile hoida, et küla ei kahtlustaks hiljem seda, miks ta nii kaua elus on püsinud. Oleks hea vabandus kohe võtta, et ta pole aktiivne olnud ja järelikult pole huntidel olnud mõtet teda välja süüa.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #713
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Kui kellegil teisi häid argumenteeritud kandidaate, siis andke tuld.

                  Comment

                  • Pythagoras
                    Grinder
                    • Apr 2012
                    • 589

                    #714
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    BDS ei taha puutuda, timzi peek võis tema peal olla. Vähemalt proovis väga clearida. Avicii on variant, aga kas see KT mängimine oli väga külane, samas hundina seda teha tundus ka imelik. Ainuke variant, et oldi kindlad, et suudetakse keegi teine välja võtta.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #715
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Pyth lükka oma hääl Avicii peale. Cleari end lõpuks ometi külana.

                      Comment

                      • Pythagoras
                        Grinder
                        • Apr 2012
                        • 589

                        #716
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        Ma nüüd pärishästi ei saa aru, kuidas see mind clearib, aga no problemo Avicii

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #717
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          Avicii, kuidas sa saad täna BDS hääletada? Kui sa claimisid eile et oled KT ja BDS on peeked küla, siis sellise fake claimi tegemiseks peab BDS olema sinu jaoks lockclear küla.
                          See on sama stsenaarium nagu mäng, kui maxi oli hunt ja ma bustisin ta sellepärast, et ta hääletas viimasel päeval eluvenda kuigi päev enne seda oli teinud eluvenna rongi readide saamiseks. Sellised moved nõuavad et teine oleks su jaoks lockclear.

                          Comment

                          • Pythagoras
                            Grinder
                            • Apr 2012
                            • 589

                            #718
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            kui ta küla, bds ja mina külad, siis ei jää väga variante enam, lenc või karupoeg siis suure tõenäosusega hundid

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #719
                              Re: Libahunt 10 mängu teema.

                              Aaaja Pythagoras targa peek on võimalik. Kui eile Timzilt 3x küsisin, miks ta peab pythagorast hundiks, ei leidnud ta mulle vastust ja püüdis aega võita. Vastus jäigi tulemata. Teen ühe suitsu ja uurin kas need 2 koos saavad hundid olla.

                              Comment

                              • Pythagoras
                                Grinder
                                • Apr 2012
                                • 589

                                #720
                                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                                suure tõenäosusega jääb minu hääl praegu nii nagu on, poole viiest lähen teatrisse ja enne hilisõhtut tagasi ei jõua.

                                Comment

                                Working...