Re: Libahunt 10 mängu teema.
lugesin üle, mis vihjeid timz jätta võis, et ta huntide poolt avastati. Mina küll täit selgust ei saanud, keda ta peekinud oli, BDSi kaitses, samas mind ta küll peekinud pole. Karupojale on olen ka varem tähelepanu juhtinud. Imo kaks varianti: on küla ja tõesti ei viitsi mängida, või on hunt. Eile jäid timzi ja karupoja hääled minule. Kui mõelda, et timz mind peekinud pole (mida ta ei saanud teha, muidu oleks teadnud, et ma küla) ja karupoeg hunt, siis karupojal oleks olnud suht turvaline jätta hääl minu peale.
Hetkel rohkem süveneda pole aga, vaatame mis juhtuma hakkab.
lugesin üle, mis vihjeid timz jätta võis, et ta huntide poolt avastati. Mina küll täit selgust ei saanud, keda ta peekinud oli, BDSi kaitses, samas mind ta küll peekinud pole. Karupojale on olen ka varem tähelepanu juhtinud. Imo kaks varianti: on küla ja tõesti ei viitsi mängida, või on hunt. Eile jäid timzi ja karupoja hääled minule. Kui mõelda, et timz mind peekinud pole (mida ta ei saanud teha, muidu oleks teadnud, et ma küla) ja karupoeg hunt, siis karupojal oleks olnud suht turvaline jätta hääl minu peale.
Hetkel rohkem süveneda pole aga, vaatame mis juhtuma hakkab.
Comment