Libahunt 10 mängu teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #481
    Re: Libahunt 10 mängu teema.

    Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
    wat?
    Räägi siis?

    Comment

    • punanekolmratas
      Guest
      • Apr 2013
      • 39

      #482
      Re: Libahunt 10 mängu teema.

      sinu jutt jääb arusaamatuks :(

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #483
        Re: Libahunt 10 mängu teema.

        Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
        sinu jutt jääb arusaamatuks :(
        No aga küsi, ma vastan.

        Comment

        • punanekolmratas
          Guest
          • Apr 2013
          • 39

          #484
          Re: Libahunt 10 mängu teema.

          Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
          Kui ma oleks hunt, siis ma ei võtaks never ever q_q-d esimene öö välja. Isegi siis kui ma ta kahtlustalune olen.
          Miks ma ei võtaks? Huntidele obv +EV aga mängu mõttes on see ikkagi suur miinus. Q_Q oleksin ma võtnud 2 või kolmas päev välja, kindlasti mitte esimene öö. Ta lahendab mängu, on pidevalt aktiivne ja tema ärasöömine kaotaks actioni.

          this

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #485
            Re: Libahunt 10 mängu teema.

            Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
            this
            Umm.. Suht arusaadavalt endameelest kirjutatud. Lühidalt: Q_Q söömine on -EV mängule esimestel päevadel.

            Comment

            • punanekolmratas
              Guest
              • Apr 2013
              • 39

              #486
              Re: Libahunt 10 mängu teema.

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Umm.. Suht arusaadavalt endameelest kirjutatud. Lühidalt: Q_Q söömine on -EV mängule esimestel päevadel.
              olgu selles on sul õigus et külale on see -ev

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #487
                Re: Libahunt 10 mängu teema.

                Algselt postitas punanekolmratas Vaata postitust
                olgu selles on sul õigus et külale on see -ev
                Ma pidasin silmas, et mitte külale vaid mängule ja põhjendus ülevalpool. Aga okei see selleks. Ma mõniaeg eemal nüüd siit teemast ja lasen teistel ka arvamusi avaldada.

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #488
                  Re: Libahunt 10 mängu teema.

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Kui ma oleks hunt, siis ma ei võtaks never ever q_q-d esimene öö välja. Isegi siis kui ma ta kahtlustalune olen.
                  Miks ma ei võtaks? Huntidele obv +EV aga mängu mõttes on see ikkagi suur miinus. Q_Q oleksin ma võtnud 2 või kolmas päev välja, kindlasti mitte esimene öö. Ta lahendab mängu, on pidevalt aktiivne ja tema ärasöömine kaotaks actioni.


                  Viimane post oli naljaga ja hundina ma ei teeks seda lüket kohe kindlasti. Mängu lõpus kui teaksin, et nüüd hundid wins. Siis teeksin viimasel sekundil sellise posti kui keegi enam hääletada ei saa, aga esimesel päeval. Nop.
                  lol, hundid tulevad mängu võitma, ära aja sellsit iba.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #489
                    Re: Libahunt 10 mängu teema.

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    Tavaline hundi jutt btw see, et: krt see dialoog tundus veits kahtlane, bds veits kahtlane, karupoeg ka natuke kahtlane.

                    Räägime august, mitte ei tantsi augu ümber. Lükka vote peale kui readid paigas.
                    pole öelnud, et karupoeg on kahtlane, täiesti lambist võetud sinu poolt.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #490
                      Re: Libahunt 10 mängu teema.

                      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                      pole öelnud, et karupoeg on kahtlane, täiesti lambist võetud sinu poolt.
                      Sry see oli näide.. Natuke valesti sõnastatud lihtsalt.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #491
                        Re: Libahunt 10 mängu teema.

                        IamAllin mis sa arvad muidu Pyth-ist? Kas julged oma hääle tema peale lükata või sa lihtsalt ei saa seda teha teatud põhjustel :D ?

                        Ma pakun välja, et võtame Pyth välja ja kui ta pole hunt, siis olen ilmselt mina ja võite mu heameelega üles puua.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #492
                          Re: Libahunt 10 mängu teema.

                          kunas see püev lõppeb homme ikka ju?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #493
                            Re: Libahunt 10 mängu teema.

                            ***INFO UUESTI***

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Päev lõppeb pühapäeva õhtul kell 20:00

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #494
                              Vote Count 435 to 493

                              Hääled seisuga post 435 kuni 493
                              Öö saabub 1 day 00:10:13 pärast

                              ---
                              Hääli Lynch Hääletajad
                              2 Pythagoras karupoeg (4), backdoorsex (20)
                              1 Avicii punanekolmratas (8)
                              1 punanekolmratas punapea (2)
                              7 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (6), Pythagoras (9), lenC (0), Jmskns69 (0), IamAllin (3), Avicii (4)

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #495
                                Vote Count 435 to 494

                                Hääled seisuga post 435 kuni 494
                                Öö saabub 19:25:41 pärast

                                ---
                                Hääli Lynch Hääletajad
                                2 Pythagoras karupoeg (4), backdoorsex (20)
                                1 Avicii punanekolmratas (8)
                                1 punanekolmratas punapea (2)
                                7 ei ole hääletanud WowAwiAA (0), timz0333 (6), Pythagoras (9), lenC (0), Jmskns69 (0), IamAllin (3), Avicii (4)

                                Comment

                                Working...