Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.
tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt
nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)
eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.
tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt
nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)
Comment