***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #31
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    no nüüd vastas, aga hunt on ta ikka

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #32
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      natuke veel, siis ütlen kolmanda ka ära.
      Said külanarri rolli w?

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #33
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Või siis pigem juba külatola

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #34
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Jmskns69, nõme nimi .. tundub hunt. :D

          Riidid on olemas juba,
          karupoeg ka hunt, 100%

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas eluvend Vaata postitust
            Ranka, Sa teed lolli nalja või oled hunt. Selline ettepanek ei ole kindlasti hea. Mõttetu ju alguses hakata välja hääletama kodanike, kes mängulahendamisel kasulikuks võivad kujuneda. Kui näha, et q_q kipub liigselt mängu vedama (ja vales suunas :D ), küll siis tegeletakse ka temaga usutavasti. Aga vähemalt on mäng aktiivne selliste tüüpidega.
            Esimeses järgus võiks inimesi aktiviseerida ja siis kahtlasemaid või vähem kasulike proovida. Selles mõttes on Wowi ettepanek asjalikum ehk.
            Algselt postitas eluvend Vaata postitust
            Jääb muidugi ka variant, et Ranka solvus q_q postituse peale :D
            kuid siiski tuleks siin mängus rahulikuks jääda ja proovida jätta isiklikuks minemine, eks
            Pool tundi üritasin kommi kirjutada, aga timeoutis ja pidin ekstra tulema välja, et parem net oleks. Homme saan parema.

            Kõige enne ma ei solvunud q_q peale ja tõenäoliselt sa ei ole asjaga kursis, mis toimus eelmise teema lõpus, kui võisid kõik postitada. Ma ei hakka siinkohal seda ümber kirjutama, kui tahad, lähed otsid ise üles.

            Samuti ei ole sa vist teiste mängudega kursis või ei lugenud läbi minu kommentaari? Kui näha, et hakkab? Hakkaski ju! Tõi automaatselt hääle minu peale nagu tavaliselt. Ma ei tea, kas ta on küla või hunt, aga üritab miskit mõttetu metat siia tuua. Eeldan, et meie mängude tase (või kas üleüldse on kuskil selline tase) ei ole nii kõrge, et hakata miskit 7-level thinkingut aretama, aga tema seda teeb.

            Kui ta on KT, siis on meil sitt lugu, aga samas kui peaksid hundid ta nüüd esimesel ööl ära sööma, siis süüakse ära mind küla poolt homme, sest KT-na pani kohe hääle minu peale. Kui, aga küla, siis samuti hakkab keegi leiutama, et näed, ranka pani ta kohe lukku, ranka vaidles temaga, ju ranka & CO (hundid) kartsid, ning sööme ranka ära.

            See viibki selleni, et juba esimesel päeva, esimese postiga, on ta viinud küla valedele radadele ja see jätkub kuni mängu lõpuni. Viimastel päevadel ei ole vaja q_q-d või kedagi iganes, et lahendada mäng ära. Peab ise leidma need nurgad ja punktid, millega puzzle kokku viia.

            Mina jätan q_q lukku ja sellest häälest täna ei tagane. Võite hüpata ka tema rongi peale ja mind hääletada, aga siis näete, kuidas isiklikul tasemel ja mõttetute readidega solgib vett. Rõhutan veel, et esimene päev on täis bingo anyway. ning mina võtan selle riski, et q_q mängust eemaldada.

            Üks aspekt veel: kuna q_q arvab miskit kümenda leveli mõtlemist siit mängust, siis tema post ei pruugi välistada, et ta on hunt, et üritab sügavalt inimesi üle mõtlema panna. Protsentuaaselt ütleks, et q_q on enne hunt, kui küla ja kui ta läheb isegi külana võidame rohkem, kui täiesti random välja hääletada.

            Lähen hetkel magama, aga proovin enne mängu lõppu tagasi olla. Ei garanteeri, et und tuleb ja võin hoopis mängu lõpuni ka üleval olla :)

            Comment

            • Jmskns69
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2012
              • 477

              #36
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
              Jmskns69, nõme nimi .. tundub hunt. :D

              Riidid on olemas juba,
              karupoeg ka hunt, 100%
              olen nõus kõigiga, kes arvavad et olen rumalaim küla libahundi mängimise ajaloos selles foorumis kuna ühe mängu lõpus ei arvanud ära seda mis kõigile surnud küladele tagantjärgi elementaarne oli !

              Kahjuks on proletariaat alati ennast selliselt ülal pidanud ja nii nende massidega manipuleeritakse !

              Vabandan ette kui mõni kasutatud sõna kellegi intellekti tasemega ei ühildunud !



              Hunte soovitan otsida vaikijate hulgast ja püüdke erineda delfi kommentaariumist ja hoidke isiklikud solvumised konkreetsest mängust eemal.

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #37
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                jmskns69
                ma soovitan täna q_q hääletada

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #38
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  wauwauwauwa ära nüüd kuri ole, et mul paremad readid kui sul, eksole

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #39
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    enivei, tahaks näha, kuida q_q ennast siit välja päästab

                    Comment

                    • Jmskns69
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2012
                      • 477

                      #40
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      jmskns69
                      ma soovitan täna q_q hääletada
                      Aga kui tema q_q hunt ei ole kas siis peaks sind hääletama või kuidas ?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        üks asi veel, et äkki magan ikkagi sisse. kui lähen mina, siis ärge hakake otsima kohe kahtlusi q_q-lt. s.t. et see töötab väga ideaalselt huntidele, kui näiteks q_q ei olegi hunt, sest siis kogu küla lendab tema selga. samas see ei tähenda, et ta ka süüst puhast (just pärast minu kommentaari).

                        teeme huntide elu raskemaks, et nad ei saaks obvious liigutusi teha.

                        pidin selle ära ütlema, et homme ei tuleks hääled automaatselt q_q peale, kui ma lähen: kasutage ka reade.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #42
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Yo.

                          Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

                          Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

                          Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine

                          Comment

                          • tiigrikutsu
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 522

                            #43
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            karupoeg on 100% hunt jep.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #44
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Yo.

                              Ranka ja Q_Q, get a room. Rikute mängualguse ära oma mingi semi-isikliku teemaga. Samas viimane kord kui Ranka hunt oli, siis ta oli samamoodi agressiivne.

                              Karupoeg lahmib jälle nagu eelmine mäng ja üritab arvamusliider or something olla. See on kahtlane.

                              Samas täna suht poh keda hääletame, day1 ikkagi. Peaasi et mäng perse ei lähe nagu eelmine
                              Maxi, eelmine mäng ma ei lahminud absoluutselt (lõpus veidi). ja ma ei üritanud, vaid pigem olingi. + ma olin hunt (seega väga hästi mängitud roll no matter what)

                              teil ei ole mõtet mind hääletada, sorry

                              Comment

                              • karupoeg
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 3823

                                #45
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                tiiger, oled sa mõne hundi kunagi täppi ka saanud?

                                Comment

                                Working...