***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #61
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Mida me sellega saavutame, niikuinii peame 1 päeva ära raiskama selle peale, et teda hääletada. Kas mõistlik ei oleks seda täna teha kui infot veel vähe on, et kedagi teist maha lüüa?

    Ja kui Karupoeg KT siis hundid söövad ta niikuinii täna öösel ära ja kui me täna ühe suvalise küla maha lööme siis kasu me ikka mittemidagi ei saa saa.


    Ülisick kombo oleks kui q_q, Ranka ja Karupoeg hundid oleks, aga seda vist mitte :D

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #62
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      No juhul, kui see peaks olema level ja Karu on hunt ja nad KT väljavõtuks ja mängu võiduks sellise strateegia tegid, siis õige KT välja igatahes ei tohiks tulla ja sööks täna esimesena hoopis karupoja enda ära? Seda, et hundid teda kui reaalset külatarka sees hakkavad hoidma ei juhtu nagunii.

      Comment

      • WowAwiAA
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 2715

        #63
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Loodan, et mõtlen õigesti ja see oleks parim käik. Ise mõtlesin ka juba omas peas 100 teooriat välja mis ulme mäng selle KT claimiga praegu käima läks.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #64
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Veidi vara jah karupoeg lõid letti ennast. Ranka idee on hetkel huvitav, tahaks näha mida qq ütleb.

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #65
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            q_q

            Comment

            • tiigrikutsu
              Grinder
              • Oct 2011
              • 522

              #66
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Hääletan siis q_q, äkki karupoeg ei trolli. :D

              väike lootus tglt xd

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #67
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Ei kurat ei tea mis ma mõtlesin irv see oleks raisatud häääl ju Q_Q

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                  Mida me sellega saavutame, niikuinii peame 1 päeva ära raiskama selle peale, et teda hääletada. Kas mõistlik ei oleks seda täna teha kui infot veel vähe on, et kedagi teist maha lüüa?
                  Kõige enne karupoeg ei saa olla küla, sest ta oleks saanud modkilli. Seega kas ta ongi KT või hunt. Kui nüüd me karupoja alles jätame ja hundid panevad öösel karupoja nahka, siis on hunt (q_q) meil avastatud. Avastatud hunt on ohutu hunt.

                  Minul ka juhe koos, et kumb parem. Siis kirjutan oma nägemused tsenaariumitest.

                  1. easy

                  Sööme ära q_q. Kui ta on hunt, süüakse ära öösel karupoeg (KT) ja homme jätkame pm. 1. päevaga vaakumis.

                  2. medium

                  Sööme ära q_q. Kui ta on küla, siis söövad hundid ära öösel ühe lambika, et fishida KT-d ja homme sööme ära karupoja ning hundid saavad jälle ühe päeva fishida. Sel juhul IGA KÜLEALNIK PEAB HOMME KIRJUTAMA HÄÄLED: OLEN KT, LUURASIN NENDE JÄRGI JA NEED ON NEED. Seda peavad tegema 100% kõik! Sel juhul, kui nad fishivad ära KT, siis saame koheselt paar rolli teada :)
                  3. hard

                  jätame q_q ellu ja sööme ära camu. sel juhul saavad hundid natuke mänguruumi ja samas meie võtame riski ning hundid saavad riskida. tekib selline huvitav olukord, kus hundid võivad karupoega reppida kt-na kui ka hundina - meie peame selle välja luurama. S.t. kui nad jätavad karupoja ellu, siis karupoeg saab teha ühe peaki veel ja öelda meile homme seda, keda ta peakis. Kui ta aga on hunt, siis me võime minna väga valedele radadele ja sel juhul hundid võtavad võidu, aga ütlen ausalt: väga-väga ilusa võidu.

                  Mina läheks isiklikult nr. 3 variandi peale. Ju õige KT meid viib sisi õigetele radadele ja oleks siiski üks hunt revealitud, ja q_q roll samuti.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #69
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Muideks camu on teine hunt.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Tegelt pohh. Sööme q_q ära ja ärme ajame mängu keeruliseks. Ongi asi vask ja saame rollid claimitud kohe alguses. Edasi näeme juba häälte ja teooriate pealt, mis keegi eile rääkis.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #71
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        PS! Ootan, et mode teeks ka hoiatuse q_q-le. Tundub suht labase solvanguga tühisel toonil, lisaks toob teemaväliseid asju siia. modkill imo.
                        mida sa seletad nüüd

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #72
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          WowAwiAA loeb teemat aga ei vasta. ise hunt ka veel
                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          no nüüd vastas, aga hunt on ta ikka
                          wow palju aktiivsem kui eelmine mäng

                          kus ta oli küla..

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #73
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            kas ranka on teemas veel või afk läinud juba?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              olen olemas

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #75
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                                yoyo!

                                LuuK, Sa jälle hunt?
                                ei, seekord õnnestus lõpuks see kõige tavalisem roll tõmmata
                                kõigile vist selge, et ma hundina suht sitt, vast õnnestub mängu lahendamine paremini..

                                Comment

                                Working...