***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #76
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    q_q

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #77
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      ok nii

      ma aint 1 su wall of text läbi lugenud aga ma küsin otse ära

      kas mul on üldse mõtet sulle seletada, et mu välja võtmine on -ev külale? või ajaraiskamine?

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #78
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        pmst ei teinud ju karupoeg väga halvasti, sest kui q_q ja nt keegi tuntum on veel hunt, siis väga vabalt oleks võinud karupoeg täna öine kill olla ning järgneva päevad oleks jmonks69 ja vb mõni veel q_qle truudust vandunud ja oleks võinu päris halvasti hakata minema. Täna ainuke võimalus q_q välja võtta ning asi korras. Usun, et karupoeg ei valetanud, vastasel juhul võtame ta enda välja.

        Nii, mis puudutab Teie plaani, et võtta välja keegi mu kui q_q ja loota, et hundid ei võta KT välja. Lollus, hundid ei jäta KT 100% sisse.

        Maxi, arvad, et q_q ja karupoeg võivad koos hundid olla? Ka lollus imo, sest õige KT suremini või niisama väljatulek rikuks kõik neil nii kergelt ära ju.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #79
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Selles mõttes tegi halvasti, et kui qq minek siis hundid saavad ka easylt hääle sinna lükata kuna päästa pole neil midagi.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #80
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Et mingi tund või 2 enne päeva lõppu oelks väga ok olnud välja tulla.

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #81
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              jup, selles osas olen sinuga nõus.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #82
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Lisaks tundub, et q_q ei tegele enda kaitsmisega ehk saab ka aru, et pääsu pole.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #83
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                  Lisaks tundub, et q_q ei tegele enda kaitsmisega ehk saab ka aru, et pääsu pole.
                  ma ootan ranka vastust

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #84
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    just ärkasin, teen süüa n stuff

                    vaatasin, et rankal mitu wall of texti

                    kui tal hääl 100% lukus siis ei viitsi neid läbi lugedagi

                    muidu kohe loen ülejäänud teema läbi

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #85
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                      Jmskns69, nõme nimi .. tundub hunt. :D

                      Riidid on olemas juba,
                      karupoeg ka hunt, 100%
                      karupoeg jätab oluliselt rohkem hundi mulje kui eelmine mäng

                      mis tähendab, et ta prolly küla nüüd :D

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #86
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        üks asi veel, et äkki magan ikkagi sisse. kui lähen mina, siis ärge hakake otsima kohe kahtlusi q_q-lt. s.t. et see töötab väga ideaalselt huntidele, kui näiteks q_q ei olegi hunt, sest siis kogu küla lendab tema selga. samas see ei tähenda, et ta ka süüst puhast (just pärast minu kommentaari).

                        teeme huntide elu raskemaks, et nad ei saaks obvious liigutusi teha.

                        pidin selle ära ütlema, et homme ei tuleks hääled automaatselt q_q peale, kui ma lähen: kasutage ka reade.
                        ma ei lähe täna välja

                        ja ma ei hääleta sind ka sellepärast, et sa mind hääletad

                        kui ma sind hääletaksin siis see oleks selle pärast, et sa tundud hundina

                        kedagi mingi valede readide või muu pseudo loogika järgi välja hääletada on külale -ev

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #87
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          eniveis kutid. ma kavatsen isekas olla ja näha, mis saab täna.

                          tulen kapist välja, olen külatark ja esimene peil oli q_q, kes on hunt

                          nii et up yours, tiiger (sõbralikut:)
                          väga huvitav

                          Comment

                          • eluvend
                            Grinder
                            • Sep 2010
                            • 640

                            #88
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            ma ei lähe täna välja

                            ja ma ei hääleta sind ka sellepärast, et sa mind hääletad

                            kui ma sind hääletaksin siis see oleks selle pärast, et sa tundud hundina
                            Raatsid Sa tõlkida palun?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #89
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                              Raatsid Sa tõlkida palun?
                              ofc

                              ranka siis seletas, et rongid lähevad q_q ja ranka jne

                              ja et ma hääletan teda

                              1) ma pole kedagi hääletanudki veel

                              2) ma ei hääletaks kedagi sellepärast, et keegi mind hääletab (nö vastu hääletamine - ranka hääletab mind - hääletan kohe vastu ranka)

                              3) ainuke põhjus siin mängus kedagi hääletada on see, kui ta tundub hunt

                              nagu pokkeris betting for value ja as bluff

                              mitte mingi for information jne

                              Comment

                              • Jmskns69
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2012
                                • 477

                                #90
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                                pmst ei teinud ju karupoeg väga halvasti, sest kui q_q ja nt keegi tuntum on veel hunt, siis väga vabalt oleks võinud karupoeg täna öine kill olla ning järgneva päevad oleks jmonks69 ja vb mõni veel q_qle truudust vandunud ja oleks võinu päris halvasti hakata minema. Täna ainuke võimalus q_q välja võtta ning asi korras. Usun, et karupoeg ei valetanud, vastasel juhul võtame ta enda välja.

                                Nii, mis puudutab Teie plaani, et võtta välja keegi mu kui q_q ja loota, et hundid ei võta KT välja. Lollus, hundid ei jäta KT 100% sisse.

                                Maxi, arvad, et q_q ja karupoeg võivad koos hundid olla? Ka lollus imo, sest õige KT suremini või niisama väljatulek rikuks kõik neil nii kergelt ära ju.
                                Kõik need korrad kus olen püüdnud q_q usaldada olen vastu pükse saanud. parem usaldan sind.

                                Comment

                                Working...