***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #286
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    q_q h22letas wow, kui ta oleks hunt, siis on tema huvides kyla v2lja saada. Kui ta on kyla, siis h22letas ta v2lja enda s6nul confirmed kyla. Ok, andis selgituse, aga sina clearisid ta juba enne selgitust.

    timzi kohalt olen n6us, et talle oleks olnud kasulikum sinu asemel wow h22letada, samas kui timz ja q_q koost66, siis v6ibolla oli h22led v2lja arvestatud. Kuigi jah pigem nyyd ma timzi niiv2ga ei kahtlustaks.
    mis mind timzi puhul häirib, on see, et üritab KTd calmida iga oma postiga, et küla välja ei hääletaks, aga mulle tundub jubedalt hundine, postid on ka siiasinna..

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #287
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas Avicii Vaata postitust
      mis mind timzi puhul häirib, on see, et üritab KTd calmida iga oma postiga.
      ?

      Comment

      • Jmskns69
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2012
        • 477

        #288
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Marcolocoga olen ise ka nõus seega tõmban rongi käima?

        chu-chu

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Toetan sind kui q_q poolt clearitud küla !

        Marcoloco

        Comment

        • Avicii
          Grinder
          • Nov 2012
          • 800

          #289
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Kainel külaelanikul veel 2 tundi tööd rabada, et külarahval hea olla oleks ja saab koju minna.
          Esimene post kohe mängu alguses ja ka esimene postitaja tiitel - Claimib esimese postiga kohe, et on küla - tho tegelt ma ei arva, et ükski hunt julgeks esimesena postitada lol
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ega siin polegi midagi lugeda. Confirmi ära, et oled hunt ja saab rongi käima tõmmata.
          Ründab luugi esimest posti, ning hääletab teda, paar posti enne seda avas camu Luugi rongi
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Misreadisin luuki postitust. Vaatsin, et tuleb üks kasutu küla kellel pole nädal otsa aega mängida. Hääl jääb siiski samaks hetkel.
          Põjendab oma häält
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Proovisin lihtsalt actionit tekitada, esimesel päeval niikuinii raske pihta saada hundile ja panin pm suvalt õli tulle.

          Minu hetke hundikandidaadid oleks Imallin (kahtlane esimene post), Avicii Kuidagi duo on tekkinud qq ja Aviici vahel. qq ajab obv nii küla juttu, et raske kellegil uskuda, et ta wolf. Kui on siis perfect strat muidugi.
          Rohkem actionit ITT

          Kuna ei hakka märtrit mängima ja luuk sai eelmine mäng ainult ühe päeva mängida siis lasen hääle random genekast läbi ja tulemus ranka
          peale seda kui mina teda esimes korda hääletasin
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Kui ma häält muudan kas peab kirjutama, muudan hääle või piisab kui lihtsalt boldin kasutajanime? Karupoeg hääletan ranka sest random generaator valis tema välja.
          NO WHO DA FUK HÄÄLETAB RANDON GENERAATORIGA, TÜRAMAIVÕI!!11
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Hetkel kedagi ei confirmi hundinda ja pm flip anyway. Aega häält muuta piisavalt kui peaks mõni read tekkima.
          nonsense post #1
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Miks peaks hunt olema nii rumal, et hääletab randomit, kui saab lükata konkreetsele külale päeva viimasel hetkel kus hääled olemas?
          Muudan hääle Imallinn sest hakkas protectima ennast kui sattus minu hundilisti huvirobiiti.
          Enne seda oli lenc just iamallinni ka hääletanud, ja kiirelt hüppas rongile
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          + random tundus aus, sel hetkel kui ei oskand kedagi välja tuua.
          nonsense 2 #sabajalgevaheljametsatagasinahhui
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Kui ma oleks hunt ma oleks ammu vait jäänud, Kuidas ei taha mängu clearida, kui saad teada, et ma pole hunt aga käigud on kahtlased siis need kes mind hoiavad on sedavõrd rohkem hundised:)
          enne seda oli kardaanirist ka teda hääletanud postiga "kuigi kui järele mõelda, siis hunt nii ei teeks. dunno. aega on veel. äkki suudame kellegi teise vahele võtta. "
          NOMAITEA, vbla ei teeks jah aga kogu sina lükked siiamaani on olnud way too imelikud.
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ei näinud, ei jälgnud nii teraselt kõigi rolle. Liin lihtsalt igavusest selline LAG. Küla jaoks ikka eriti kurb kui mind esimesel päeval välja hääletatakse.
          Lenc märgib mu esimese postituse külana ja siis tulen siia ja hakkan kõigest väest tõestama, et ma olen hunt.
          siin oli tal juba 4 häält ja hakkas end protectima, see argument, et lenc clearis sind ei tähenda, et sa nüüd oledki küla
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ma pigem arvan, et hundid mind ei vali praegu kandidaadiks sest neile sobib, et üks külaelanik lihtsalt liiga palju suud pruukides ennast hundiseks on lasknud märkida.
          möh?
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          obv seda ma ei mõtlegi. Lihtsalt hundina siin mängus level ühena peale lennata tundub liiga obv et olla tõsi. Hüppan rongile muudan hääli, so what? Olen hunt passin päeva lõpuni nagu siin vaiksemad poisid ja siis buum hääl ja korras. Kui nüüd muidugi piisavalt palju külamehi hääle mulle jätab siis huntidel eriline pillerkaar ja saavad üldse üksteist hääletada ning külaliku iseloomustuse uuteks päevadeks.
          peale seda kui mina postitasin"me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna" well, pro gameplan, huh?
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Hääled viienda lehe seisuga, peaks kenasti ära confirmima, et hundil ei ole mõtet siin uluguma hakata. Arvan, et hundid hoiavad selles mängus madalat profiili.
          Nii, et külamehed kuulake hetkest külaliidrit qq-i
          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post498508
          jälle mingi imelik post sinu suust
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Mis siin enam vaikida kui tahetakse hundi maski pähe tõmmata, eks loodan, et külad võtavad siiski mõsituse päeha ja kolivad oma hääled siiski maha minu pealt.
          #sabajalgevahel vs #tahankülakaevustvettjuua
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Keegi võiks hääled veel kokku lugeda, aga hetkel kahtlased kõik kes häält ei tee ja marcoloco, kes tule alla jäädes tõmbas tahaplaanile.
          marcol oli vahepeal 3 häält, tõstis uue nime jälle plaani - sellel hetkel oli tal ikka 4 häält imo
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ja veel, ega mul muud võimalust polegi kui Marcoloco sest ennast ma ei saa lasta välja hääletada kuna olen külale ilmselgelt lähipäevadel kasulikum.
          Hakkab KT claimima ja proovib ennast päästa - peale tema häält oli timz 4 marco 3 ja wow ka 3
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ei tea hetke häälte seisu.

          Vaadates hetkelist aktiivsust marcloco vs me siis oleksingi kasulikum, obv võtaks teise strati järgnevatel päevade, et mitte küladele käru keerata.
          mingi lambi lubadus?
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ups, kirjutasin samuti samal ajal ilmselt kui karupoeg ja häältevahetamis spets muudab hääle WowAwiAA Ja põhjuseks, et hiilib nagu hunt ümber küla.
          ja järgmine post hääletab wow hoopis?
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Palju päeva lõpuni aega on?
          #susipõleb
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Kusjuures ongi jama, et 2 küla praegu tules :/
          ise hääletad kedagi ja siis confirmid, et hääletad küla?
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Maxi

          Kahtlaselt vaikselt ringi hiilinud
          enne seda panid, q_q ja wow oma hääle maxile
          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Pohhui pasiivsus win! võtke lihtsalt luubi alla need kes tagaplaanil on
          OLED AKTIIVNE HUNT RSK VÄ?

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #290
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            timz0333

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #291
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              lol

              kt = külatark

              Comment

              • karupoeg
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 3823

                #292
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                AVICII. kirjapilt võiks tunduvalt viisakam olla. imo õige koht formaalseks hoiatuseks.
                Last edited by karupoeg; 11.02.13, 16:25.

                Comment

                • Avicii
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 800

                  #293
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                  AVICII. kirjapilt võiks tunduvalt viisakam olla. imo õige koht formaalseks hoiatuseks.
                  kas su hääl boldiga loeb ka vä? sorry :(

                  Comment

                  • marcoloco
                    FPP Pro
                    • Nov 2010
                    • 203

                    #294
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    mulle tundus ka veidi imelik see, et timz hakkas ennast kylatargaks claimima, samas tunnistan et eile j2i see mul m2rkamata ja avastasin selle alles t2na threadi yle lugedes. Nii et v6ibolla siiski yritas v2ljah22letamise kartuses 22riveeri mainida, kuigi natuke optimistlik, et see huntidel n2gemata j22ks.

                    Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #295
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                      Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.
                      wat

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #296
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        mu general read on, et eile kes siin aktiivselt ronge vahetada proovisid on kõik külad. hundid pigem hoiaks tahaplaanile ja ei tõmbaks endale tähelepanu, sest siin segaduses on lihtne crucial hääl kellegile valesti panna ja jätta mulje, et püüti kaas hunti päästa. ERITI kes wowi pealt maxile tulid, sest wowi on 100% confirmed küla. seega täiesti mõttetu hundina viimasel minutil külalt külale hüpata

                        seega

                        timz0333 + külased postid üleüldse igalpool
                        iamallin
                        synfony + tuli wowi pealt
                        Avicii + otsis day1 aktiivselt hunte

                        siis niisama külased postid:

                        ranka
                        Maxi - eile viimastel minutitel külased postid

                        no fucking clue:
                        camu - pigem külased postid, samas yep teine liin kui külana olnud on. eile :25 küsis, et kelle paneme aga ei muutnud hääli. prob ei meeldind maxi rong i guess?
                        LuuK - ei oska praegu arvata, vähe poste
                        jmsnks69 - eile oli nõus lenci rongi alustama

                        hundid:

                        tiigrikutsu
                        Marcoloco - day 1 kehvad postid
                        kardaanirist - oleks obv hunt aga see wowi mõte, et miks üks paneks ühelt teisele hääle.. ikkagi hundine pigem

                        need on beta readid :D
                        enamvähem meeldib su list mulle, aga pigem paneks kahtluste poolele veel timpzi ja ranka ning tiigrikutsu eemaldaksin sealt. jmsnks69 mängib väga sarnaselt eelmise mänguga ning usun, et hundina oles ta pisut tagasihoidlikum seekord. camu on samuti vaikne olnud, kas siis sellepärast, et lubas vähem postitada või ongi hunt? panen alustusks marcoloco, aga ilmselt muudan veel mitu korda.

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #297
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Refreshid teemat timz juba 20 min aga midagi ei kirjuta :(

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #298
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                            Niipalju kui ma seda mängu mänginud olen, siis ennast kaitsvatest postidest pole kunagi kasu olenud. See aeg on möödas kus nii kergelt ära pääseb.
                            Eile hääletasin wowi puhtalt selle pealt, et Lenc oli obvious küla minu jaoks ja wowi postid soosisid tema hundiks olemist. Samuti Lenc natuke vedas wowi rongi ja minu jaoks lihtsam oli minna kaasa sellega.

                            Nüüd näha ka et q_q clearib mind ära.


                            Kõik on chill ranka, ära muretse
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            maxi

                            Miks pommitatakse üksteist küsimustega? Asi ei ole kaitsmises, ja iga elanik peaks seda teadma, et ühe kadu ei ole kadu, kui ta oskab anda head infot.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #299
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                              Anyway mina pigem ei h22letaks timzi t2na, sest kui ta on hunt, siis tegelik kylatark paljastab ta t2na. Kui aga on kt, siis hundid nagunii killivad ta 2ra.
                              31 544 5177461 4ru.

                              Comment

                              • marcoloco
                                FPP Pro
                                • Nov 2010
                                • 203

                                #300
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                                wat
                                krt, olengi yks suur confused tegelane siin m2ngus tuleb v2lja :) see wat pani mind nyyd reegleid yle lugema - Ma sain algselt aru, et iga oo kylatarga valitud tyybi roll tuleb k6igile n2htavale (ja t2na oo ei tulnud vaid seet6ttu, et nii hundid kui kylatark valisid sama nime). Ilmselgelt j2lgisin eelmises m2ngus vaid vaidlusi mitte p2eva l6pptulemusi. sry for confusion :)

                                Comment

                                Working...