Re: ***Libahunt V game thread***
otsin tähelepanu? üritan saada inimesi postitama ja vbla nendest postitustest midagi teada saada, sina aga pakud lampi nagu tegid seda eelmine mäng ja mis sellest välja kukkus? well played sir. ma arvan, et sa oled küla, kuigi sinu esimene hääl lenci peale, tundub veits kahtlane, kuna lenc on kindlasti parem mängulahendaja kui sina, aga kui sa oleksd hunt olnud siis oleksid sa jätnud selle enda teada ja lihtsalt öösel vaikselt maha koksanud, seega arvan, et oled küla hetkeseisuga
Algselt postitas tiigrikutsu
Vaata postitust
Comment