***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #271
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Palun, see väike karu on tõestus, et ma ei ole hunt:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Miks sa ütled, et sa enne õhtut häält muudad, miks ma peaksin sel juhul ennast kaitsma? Ja siin on päris palju häid mängijaid koos, kes ilma minu nutulaulutagi oskaksid kokku panna 1+1, et kas hunt või hetero :)
    Sest nii ma annan rohkem mänguruumi ja sa ei tea, mis ma teeksin. Külased on q_q ja marcoloco.

    PS! See võib tunduda totter, et eile päevikus nats niisama ähkisin ja ohkisin, et võid arvata, et toon selle mängu üle, aga see ei ole tõsi.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #272
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
      ootaks siis q_q selgitust, et miks ta iga hinna eest timz-i tahtis eile p22sta, meelitades wow-i timzi asemel maxit h22letama, ja siis backstabbides viimasel hetkel.

      Kuigi
      varsti solvin selle mängu ära

      kõik segadus oli küla huvides

      stay tuned

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #273
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        votecount seisuga post nt 272:

        1 Maxi (ränka)
        1 Tiigrikutsu (Avicii)
        1 Avicii (tiigrikutsu)

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #274
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          nii, kõigepealt vabandused wowi ees, et mängu lühikeseks tegin viimasel hetkel. sain lõpus aru, et maxi küla seega olid valikus kolm küla ja sinu välja hääletamine külale kõige rohkem +EV, sest

          1) maxi külana surm oleks meid kohe ühte punti pannud ja kumbagi meist täna pushima hakatud, mis obv külale halb

          2) tõestab kohe, et lencilt 1 sitt read (arvasin ta hunt)

          3) tõestab, et mu eilne ohkimine polnud, et mingi hunti päästa vaid kui ma arvan, et küla on tanki pandud siis ma proovin päästa teda no mater what

          igatahes eile sai väga palju reade ja hiljem täna saab mingi listi ka teha juba

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #275
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            mu general read on, et eile kes siin aktiivselt ronge vahetada proovisid on kõik külad. hundid pigem hoiaks tahaplaanile ja ei tõmbaks endale tähelepanu, sest siin segaduses on lihtne crucial hääl kellegile valesti panna ja jätta mulje, et püüti kaas hunti päästa. ERITI kes wowi pealt maxile tulid, sest wowi on 100% confirmed küla. seega täiesti mõttetu hundina viimasel minutil külalt külale hüpata

            seega

            timz0333 + külased postid üleüldse igalpool
            iamallin
            synfony + tuli wowi pealt
            Avicii + otsis day1 aktiivselt hunte

            siis niisama külased postid:

            ranka
            Maxi - eile viimastel minutitel külased postid

            no fucking clue:
            camu - pigem külased postid, samas yep teine liin kui külana olnud on. eile :25 küsis, et kelle paneme aga ei muutnud hääli. prob ei meeldind maxi rong i guess?
            LuuK - ei oska praegu arvata, vähe poste
            jmsnks69 - eile oli nõus lenci rongi alustama

            hundid:

            tiigrikutsu
            Marcoloco - day 1 kehvad postid
            kardaanirist - oleks obv hunt aga see wowi mõte, et miks üks paneks ühelt teisele hääle.. ikkagi hundine pigem

            need on beta readid :D

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #276
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Sest nii ma annan rohkem mänguruumi ja sa ei tea, mis ma teeksin. Külased on q_q ja marcoloco
              Niipalju kui ma seda mängu mänginud olen, siis ennast kaitsvatest postidest pole kunagi kasu olenud. See aeg on möödas kus nii kergelt ära pääseb.
              Eile hääletasin wowi puhtalt selle pealt, et Lenc oli obvious küla minu jaoks ja wowi postid soosisid tema hundiks olemist. Samuti Lenc natuke vedas wowi rongi ja minu jaoks lihtsam oli minna kaasa sellega.

              Nüüd näha ka et q_q clearib mind ära.

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              PS! See võib tunduda totter, et eile päevikus nats niisama ähkisin ja ohkisin, et võid arvata, et toon selle mängu üle, aga see ei ole tõsi.
              Kõik on chill ranka, ära muretse
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • marcoloco
                FPP Pro
                • Nov 2010
                • 203

                #277
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                Pigem hundised:
                Iamallin
                Jmsnks69
                marcoloco

                Pigem küla:
                Tiigrikutsu
                Avicii

                Ülejäänud unknown, aga neid kes esimest korda mängivad on lihtne hundi pähe maha lasta kogemata. Täna ma suure tõenäosusega hakkan Iamallinni hääletama
                Miks sa eile arvasid, et hundid q_q ja timz, ning t2na neid enam hundiks ei loe? Mis pani sind m6lema puhul ymber m6tlema?

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #278
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Marcolocoga olen ise ka nõus seega tõmban rongi käima?

                  chu-chu

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #279
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
                    Miks sa eile arvasid, et hundid q_q ja timz, ning t2na neid enam hundiks ei loe? Mis pani sind m6lema puhul ymber m6tlema?
                    Need readid olid tugevalt seotud wowi hundiks olemise / mitte olemisega

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #280
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      ma vaatasin tiigrikutsu postid uuesti läbi, sec

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #281
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        tahtsin küsida maxilt, et kust ta leiab selliseid pilte / gife :(.?

                        siis mõtlesin, et ei hakka risustama, kuid jama tuli ikka.

                        sorry for OT

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #282
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                          Mis sa üritad Avicii, :D
                          Miks rahvas teda hääletada ei taha? Proovima peab ju.
                          Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                          Eile hääletasin ma ka sind, mis sa jahud. :D Lenc oli selline control-bet ainult.
                          Sinuga on see keiss, et ma millegipärast ei usu, et sa hunt oled, aga sa suudad niipalju jama korda saatat oma häältega ja muidu "idiootsete" postidega, et ma heameelega saaks sust lahti, no offence

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #283
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            no täna peaks kindlalt suure EV-ga rongid tegema

                            nt vaatasin just, et tiiger üritas camuga koos luuki rongi tekitada. obv imo luuk ja tiiger seega koos hundid vääääga unlikely

                            niiet otsige sellised teooriad/ronge, millest palju reade saaks - oleks mu soovitus

                            Comment

                            • marcoloco
                              FPP Pro
                              • Nov 2010
                              • 203

                              #284
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Need readid olid tugevalt seotud wowi hundiks olemise / mitte olemisega
                              q_q h22letas wow, kui ta oleks hunt, siis on tema huvides kyla v2lja saada. Kui ta on kyla, siis h22letas ta v2lja enda s6nul confirmed kyla. Ok, andis selgituse, aga sina clearisid ta juba enne selgitust.

                              timzi kohalt olen n6us, et talle oleks olnud kasulikum sinu asemel wow h22letada, samas kui timz ja q_q koost66, siis v6ibolla oli h22led v2lja arvestatud. Kuigi jah pigem nyyd ma timzi niiv2ga ei kahtlustaks.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #285
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                maxi, macro on täna kehv rong

                                hääletas eile alguses avicii ja siis timpz

                                eriti infot ei saa kui ta välja läheb

                                + täna oluliselt külasemad postid. jääb kahtlusaluste hulka aga mitte top priority praegu

                                Comment

                                Working...