***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #121
    Re: ***Libahunt V game thread***

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    timz0333, sest hüppab ühelt häälelt teisele.
    kuigi kui järele mõelda, siis hunt nii ei teeks. dunno. aega on veel. äkki suudame kellegi teise vahele võtta.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #122
      Re: ***Libahunt V game thread***

      Kui ma oleks hunt ma oleks ammu vait jäänud, Kuidas ei taha mängu clearida, kui saad teada, et ma pole hunt aga käigud on kahtlased siis need kes mind hoiavad on sedavõrd rohkem hundised:)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: ***Libahunt V game thread***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        kardaanirist
        haha postitasin selle, et kardaan ei ole postitanud ja 1 minut varem juba avas teema. muudan häält õhtu eel.

        Comment

        • Synfony
          Jube Noob
          • Feb 2013
          • 148

          #124
          Re: ***Libahunt V game thread***

          Algselt postitas lenC Vaata postitust
          Ma sain IamAllin-i külavahel pildile, ei peta sa kedagi.

          HAHA, see pilt oli päris teemakohane tõmbasin hetkeks krampi ära :D. Aga riided on siiski seljas, tundub külane :)

          Comment

          • marcoloco
            FPP Pro
            • Nov 2010
            • 203

            #125
            Re: ***Libahunt V game thread***

            kaldun nyyd timz0333 poole, tundub selline strateegia et alguses randomi jutt, et ei oleks kellegiga konflikt ja siis viimasel hetkel h22letab suurima h22ltega kyla poolt, et v6imalikku hunti kaitsta.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #126
              Re: ***Libahunt V game thread***

              timz, sa sign upides kirjutasid, et railisid eelmist mängu onju?

              siis nägid, et eluvennal oli selline liin või ei?

              kui jah siis miks sarnase liini võtsid?

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #127
                Re: ***Libahunt V game thread***

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                timz, sa sign upides kirjutasid, et railisid eelmist mängu onju?

                siis nägid, et eluvennal oli selline liin või ei?

                kui jah siis miks sarnase liini võtsid?
                Ei näinud, ei jälgnud nii teraselt kõigi rolle. Liin lihtsalt igavusest selline LAG. Küla jaoks ikka eriti kurb kui mind esimesel päeval välja hääletatakse.
                Lenc märgib mu esimese postituse külana ja siis tulen siia ja hakkan kõigest väest tõestama, et ma olen hunt.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #128
                  Re: ***Libahunt V game thread***

                  ok selge

                  nii, votecounti oleks vaja

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #129
                    Re: ***Libahunt V game thread***

                    Ma pigem arvan, et hundid mind ei vali praegu kandidaadiks sest neile sobib, et üks külaelanik lihtsalt liiga palju suud pruukides ennast hundiseks on lasknud märkida.

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #130
                      Re: ***Libahunt V game thread***

                      me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #131
                        Re: ***Libahunt V game thread***

                        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                        me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna
                        ta mõtleb seda, et esimese postiga oli juba kerge küla image olemas siis mõttetu seda rikkuma hakata hundina vaid jääks tahaplaanile

                        hetkel tundub timz sihuke khm-khm küla

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #132
                          Re: ***Libahunt V game thread***

                          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                          me kõik teame, et lenc on pro aga esimese posti alusel sind 100% külaks ikka ei saa panna
                          obv seda ma ei mõtlegi. Lihtsalt hundina siin mängus level ühena peale lennata tundub liiga obv et olla tõsi. Hüppan rongile muudan hääli, so what? Olen hunt passin päeva lõpuni nagu siin vaiksemad poisid ja siis buum hääl ja korras. Kui nüüd muidugi piisavalt palju külamehi hääle mulle jätab siis huntidel eriline pillerkaar ja saavad üldse üksteist hääletada ning külaliku iseloomustuse uuteks päevadeks.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #133
                            Re: ***Libahunt V game thread***

                            ranka

                            Eelmisel korral hakkas aktiivselt kohe hundina asja lahendamal. Sel korral vist veidi targem ja hoiab madalat profiili. Lisaks peitub joomise ja pohmelli varju, et miks aktiivne pole.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #134
                              Re: ***Libahunt V game thread***

                              Pakun Camu, süüdistab teisi ja ise mängib laia lehte.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #135
                                Re: ***Libahunt V game thread***

                                rofl

                                Comment

                                Working...