Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
mis mind timzi puhul häirib, on see, et üritab KTd calmida iga oma postiga, et küla välja ei hääletaks, aga mulle tundub jubedalt hundine, postid on ka siiasinna..
Algselt postitas marcoloco
Vaata postitust


Comment