***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • OuMaiGaad
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 482

    #136
    Re: ***Libahunt III game thread***

    Hommik,

    Nv läks natukene pikaks, ning eile kahjuks foorumisse ei jõudnud. Vaatasin kiirelt postid üle, aga kuna oli alles esimene päev siis väga tugevaid hundi kanditaate ei oska veel välja pakkuda, vaatame mis päev toob. Godi mõttega enamvähem nõus, et ilmselt mõned hundid nende seas kes rongiga kaasa läksid ja qq välja hääletasid.

    Comment

    • kaardimaja
      FPP Pro
      • May 2010
      • 281

      #137
      Re: ***Libahunt III game thread***

      Tegin oma vangerduse vaid seetõttu, et imo oli päeva lõpuks kindel, et inward pole hunt (Olen valmis oma mõtet headel argumentidel muutma). Ja kuna kindlat hunti eile üldse näha ei olnud, siis oli iga järgmine mees parem välja saata, kui inward.

      btw, kes see kurat nii täpselt LuuK'le luuki tõmbas?:D esimese laksuga sarimõrvar väljas, nice

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #138
        Re: ***Libahunt III game thread***

        q_q oleks eile end ikka kaitsta võind, kuna nkn sai teda hääletatud pooleldi sp et inwardit mitte välja hääletada. Sama hästi oleks svenza see võind olla kes need hääled oleks kogund.

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #139
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
          Tegin oma vangerduse vaid seetõttu, et imo oli päeva lõpuks kindel, et inward pole hunt (Olen valmis oma mõtet headel argumentidel muutma). Ja kuna kindlat hunti eile üldse näha ei olnud, siis oli iga järgmine mees parem välja saata, kui inward.

          btw, kes see kurat nii täpselt LuuK'le luuki tõmbas?:D esimese laksuga sarimõrvar väljas, nice
          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          q_q oleks eile end ikka kaitsta võind, kuna nkn sai teda hääletatud pooleldi sp et inwardit mitte välja hääletada. Sama hästi oleks svenza see võind olla kes need hääled oleks kogund.
          Miks te inwardi süütuses nii kindlad olete? Kas ma olen missinud midagi?

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #140
            Re: ***Libahunt III game thread***

            ei ole süütuses kindel, ta pole ühtegi posti lihtsalt teind siia teemasse, keeruline mingit seisukohta võtta.

            Comment

            • kaardimaja
              FPP Pro
              • May 2010
              • 281

              #141
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Mina järeldasin, et kuna inward sai "lihtsalt" 6 häält ja mitte kedagi see ei kõigutanud, siis järelikult ei saa ta hundi grupis olla. Kui ta oleks hunt, siis oleks loogiliselt hundid kedagi teist hakanud ründama ja kambaga sinna ka oma hääli andnud, et oma päästa. Obviously võisin ma eksida, kuid hetkel pole mul põhjust teistmoodi arvata.

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #142
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Godspeed_EJ tundub kõige kahtlasem

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #143
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Vabandused, et esimene päev osa ei võtnud. Viibisin arvutist 2 päeva eemal, paar korda nutitelefoniga käisin foorumis. Loen teema läbi ja olen aktiivne edaspidi.

                  Comment

                  • Tuul
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 989

                    #144
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                    Mina järeldasin, et kuna inward sai "lihtsalt" 6 häält ja mitte kedagi see ei kõigutanud, siis järelikult ei saa ta hundi grupis olla. Kui ta oleks hunt, siis oleks loogiliselt hundid kedagi teist hakanud ründama ja kambaga sinna ka oma hääli andnud, et oma päästa. Obviously võisin ma eksida, kuid hetkel pole mul põhjust teistmoodi arvata.
                    Just see ju toimuski

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #145
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Mina hääletan Maxi

                      esiteks selle lause pärast ise olen jälle fucking külaelanik, ...

                      Teiseks oli ta esimene, kes q_q poolt hääletas

                      ja kolmandaks oli tema, kes ütles, et Svenza tuleks sisse jätta, kes q_q arvates oli hunt. Samal ajal, kui Svenza väitis, et q_q on kõige kahtlasem.

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #146
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Hääletan camu. Mulle tundub, et üritab kangesti vett sogaseks teha siin oma närvilise jutuga. Eelmistes mängudes tundus ka, et hundid ulgusid ikka kõige kõvemini..

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #147
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          camu

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #148
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Hääled seisuga post#147

                            2 camu (ristik, Fabulous)
                            1 Godspeed_EJ (donkament)
                            1 Maxi (Tuul)

                            Öö saabub ~8 tunni pärast.

                            Boldi teksti võite kasutada ainult hääletamiseks(kaasa arvatud tsitaatides)!

                            edit: kui keegi hääletab ja te seda tsiteerite, siis te ei pea boldi eemaldama

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #149
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              ma jääks täna veel svenza peale, kuna ei ole erilist põhjust oma arvamust muuta (kirjeldatud varasemates postides). Kaardimaja, imo võivad hundid olla ka kokku leppinud, et nad vähemalt alguses ei hakka üksteist n.ö. päästma, sest siis oleks suhteliselt face up. Samas see võib olla esimese leveli mõtlemine...

                              Camu ja Fab on pigem kahtlased, kuid samas pelgalt selle põhjal ei tahaks nagu välja heita, sest erinevalt teistest on nad mängus sees ja võivad oma analüüsidega hilisemalt tuua meile potensiaalset kasu.

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #150
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                Huntide ühekordne mõrtsukas eemaldas mängust kardaaniristi




                                ON PÄEV
                                Kardaaniristi ainuke postitus eile...

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                hääletan Fortune, sest vaiksetest mängijatest pole kasu.
                                Seos v liiga obv...

                                Comment

                                Working...