***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #106
    Re: ***Libahunt III game thread***

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Kusjuures, siin mängus ei saa madalat profiili hoida. Keegi hakkab ikka sitta ventikasse viskama...
    No imo on siin nii, et ükskõik mis profiili hoiad, tuleb ikka keegi, kes eelnevates mängudes kõrge failure ratega juba eksind, ja hakkab suvalt süüdistusi pilduma.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #107
      Re: ***Libahunt III game thread***

      ma ei viitsi sulle vastata, Fab. Feel free to vote!

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #108
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Algselt postitas camu Vaata postitust
        No imo on siin nii, et ükskõik mis profiili hoiad, tuleb ikka keegi, kes eelnevates mängudes kõrge failure ratega juba eksind, ja hakkab suvalt süüdistusi pilduma.
        Miks sa proovid juba mitmendat korda esimest mängu üles tuua ja selle järgi mingeid põhjapanevaid järeldusi teha? Jah, ma tunnistasin peale mängu ka seal ise, et feilisin paaris kohas ja ei mänginud väga motiveeritult, aga kui sa teemat korralikult loed, näeda ka seda et kui Virukunn poleks viimasel päeval mööda pannud oleks minu readi kohaselt mäng ära võidetud. Loodetavasti on nüüd sellega selge ja rohkem see jutuks ei tule.

        Eelnevates mängudes kõrge failure rate? Seda silti proovid sa mulle samuti juba siin mitu korda peale kleepida. Ma olen kokku mänginud ainult ühte mängu, niiet ma ei tea kust sina oma statistika oled võtnud. Samuti on minu "failure rate" täielikult sinu isiklik subjektiivne arvamus.

        Suvalt süüdistusi pilduma? Ma olen kõik oma argumendid siin teemas ära põhjendanud (erinevalt sinust). Kui eelmiseid postitusi loed, saad täpselt aru miks ma sind hundiks pean.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #109
          Re: ***Libahunt III game thread***

          tahategi inward välja võtta v?

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #110
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Algselt postitas camu Vaata postitust
            ma ei viitsi sulle vastata, Fab. Feel free to vote!
            Miks sa siis üldse mängid kui vastata ei viitsi? Nagu konsensus siin paar tundi tagasi leidis pole ebaaktiivsest külaelanikust mängule mingit kasu ning seda enam peaks sind hääletama.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #111
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Ma ootaksin kogule minu & Camu vaidlusele ka teiste inimeste arvamust!

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #112
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                tahategi inward välja võtta v?
                Mina ei taha. Võtaks sind.

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Miks sa siis üldse mängid kui vastata ei viitsi? Nagu konsensus siin paar tundi tagasi leidis pole ebaaktiivsest külaelanikust mängule mingit kasu ning seda enam peaks sind hääletama.
                Lugesin su esimest posti veidi valesti. Õigemini, sain mõttest aru veidi valesti. Seepärast ka vastukaitsele asusin.
                Lauad lahti hetkel, seega ei viitsi pikalt. See, mis sa küsisid oligi tegelt veidi seotud sellega, et ma su esimest posti valesti lugesin.
                Aga aktiivsuse kohta pealt. Ma usun, et olen aktiivsem olnud, kui ülejäänud 20 inimest.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #113
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Ahjaa, nagu näed. Teen endale ilgelt head suitsukatet ja ei hääleta enam innut.

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #114
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    LenC, mis seis on?

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #115
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      keegi võiks kokku lugeda jah hääled atm

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #116
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        pean korra ära käima vb 10-ks tagasi ei jõua

                        ma võtaks svenza maha täna ja jätaks inward ellu

                        mul mingit tähtsat rolli pole niiet feel free to vote : )

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #117
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Inward minekul ja kõik paistavad rahul olevat, väljaarvatud need kel siin isiklikud asjad klaarida. Praegu on ta minemas lihtsalt ebaaktiivse mängijana ei muud. Teisel mängul paistis ta ka asjaliku lahendajana silma ja oli huntide sihtmärgiks, miks mitte siis ka siin. Sihiks nüüd päeva lõpul kedagi Inwardi surujatest, nimelt Fortune, kes sai ise hääletatud olles lihtsalt foorumist eemal, niipea kui tuli lükkas oma hääle Inward peale, kel 2 häält all ning kelle kogu patt oli sama, mida fortune ise oli teinud - võiks nagu mõistmisest siis mujale lükata või mängu süveneda.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #118
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            imo hääli võis kokku lugeda ainult host. Camu, Fab - imo võiks isikliku antipaatia hetkel kõrvale jätta ja keskenduda mängule ning analüüsida puhtalt jutu sisu, mitte esitajat.

                            Comment

                            • Fortune
                              IP
                              • Oct 2008
                              • 1396

                              #119
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                              Inward minekul ja kõik paistavad rahul olevat, väljaarvatud need kel siin isiklikud asjad klaarida. Praegu on ta minemas lihtsalt ebaaktiivse mängijana ei muud. Teisel mängul paistis ta ka asjaliku lahendajana silma ja oli huntide sihtmärgiks, miks mitte siis ka siin. Sihiks nüüd päeva lõpul kedagi Inwardi surujatest, nimelt Fortune, kes sai ise hääletatud olles lihtsalt foorumist eemal, niipea kui tuli lükkas oma hääle Inward peale, kel 2 häält all ning kelle kogu patt oli sama, mida fortune ise oli teinud - võiks nagu mõistmisest siis mujale lükata või mängu süveneda.
                              kuule sa võiks ise veits mängu süveneda, mu hääl on q_q peal atm.

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #120
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Lisan, et kuna minu hääletatud mängija praeguses pildis annab samapalju juurde, kui üldse eemal olev mängija. Ja ennist kirjutatu põhjal oleks siis parem valik.

                                Comment

                                Working...