Re: ***Libahunt III game thread***
tahan veel enne öö saabumist öelda, et kui fortune pole hunt ning hundid minu peaksid täna välja sööma, siis hoidke silma peal Fabil ning samuti tiigrikutsul, kes hakkas teda kaitsma ja pushis kohe fortunet.
tahan veel enne öö saabumist öelda, et kui fortune pole hunt ning hundid minu peaksid täna välja sööma, siis hoidke silma peal Fabil ning samuti tiigrikutsul, kes hakkas teda kaitsma ja pushis kohe fortunet.

Comment