Re: ***Libahunt III game thread***
No imo on siin nii, et ükskõik mis profiili hoiad, tuleb ikka keegi, kes eelnevates mängudes kõrge failure ratega juba eksind, ja hakkab suvalt süüdistusi pilduma.
Algselt postitas Svenza
Vaata postitust

Comment