hundina keegi ei jääks nimelt afk, see miks me afk välja võtame on et nad prolly nkn ebaaktiivsed
aga inward erand siia, sest ma kindel et ta väga väärtuslik külaelanik. nt eelmine mäng arvati, et me võtsime inward maha kuna ta võis külatark olla aga tegelt sellepärast, et vend lihtsalt liiga palju seletas ja ajas tilti :D
niiet inward oleks minu arust siin erand ja ma annaks talle teise võimaluse homme
See "ta on vaikne ergo on tegemist hundiga" teooria, mida siin ajada proovitakse on üsna idiootne. Kas te tõesti ei näe, et leiti hea sihtmärk keda proovitakse mingi idiootse argumentiga välja hääletada? Kui Inward tõesti hunt oleks, siis oleks ta üsna kindlalt ennast juba praeguseks hetkeks kaitsma hakanud ning kuna hundid teisi hunte teavad, oleks mõni neist kindlasti temaga kontakti suutnud saada.
See "ta on vaikne ergo on tegemist hundiga" teooria, mida siin ajada proovitakse on üsna idiootne. Kas te tõesti ei näe, et leiti hea sihtmärk keda proovitakse mingi idiootse argumentiga välja hääletada? Kui Inward tõesti hunt oleks, siis oleks ta üsna kindlalt ennast juba praeguseks hetkeks kaitsma hakanud ning kuna hundid teisi hunte teavad, oleks mõni neist kindlasti temaga kontakti suutnud saada.
Hääletan camu
see pole päris idiootne, sest mingi unknown vend jääb afk ja vb edaspidi ka ebaaktiivne ja see sucks suht
aga inward tagasi tuleb siis 99% vend väga aktiivne
lase püksi karupoeg. Krdi imbetsillid võtavad päris elust vimma kaasa. Olen sind väga palju ***** saatnud kusagil Olümpsis? Mine mängi mnemoturniiri kui tahad intelligentset vestlust
Ei svenza, sa ei ole mulle päris elus olympsis midagi öelnud. Ära muretse, vastasel juhul sa oleksid sellest ka ise teadlik.
Selline käitumine on minu arvates lihtsalt ebameeldiv, saa sellest aru. Mul ei ole isegi mingit vimma sinu vastu, kuid ma ei näe, et sinust oleks mängus mingit abi, kui sinu ainuke põhjendus on: "krdi imbetsillid".
Panusta mängu ja saada kõiki *****, aga näita, et sinust oleks mingit kasu. Taipad?
hei rahvas. kuna ärkasin täna tsipa hilja, siis tuleb enne teema ikka läbi lugeda kui midagi kirjutama hakata. tundub, et mängu alguses on tendets anda hääl neile kes passiivsed on. annan oma hääle siis [B]neeme[B]-le.
kas need mängijad kes täna ei postita visatakse mängust välja or something? hetkel tundub, et suur osa tüüpe pole isegi +1 viitsinud panna. niimoodi ei saagi võita ju
see oleks suht nummi, tegelt lihtsalt inward oleks hea külaelanik ja mõttetu ta välja hääletada esimesel päeval sellepärast
kuna sina, fab ja camu panite juba, et mind võiks välja võtta siis ma lihtsalt annan külale niipalju kui võimalik, sest pikka pida mul ilmselt see mäng pole ja seega ei viitsi nittida
q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist!
lugesid mu postituse läbi ka paksuke?
seal on ilusti kirjas, miks su poolt hääletasin. iga järgneva postitusega oled suutnud endast veel rumalama inimese mulje jätta, nii et külale sinust suurt kasu pole.
See "ta on vaikne ergo on tegemist hundiga" teooria, mida siin ajada proovitakse on üsna idiootne. Kas te tõesti ei näe, et leiti hea sihtmärk keda proovitakse mingi idiootse argumentiga välja hääletada? Kui Inward tõesti hunt oleks, siis oleks ta üsna kindlalt ennast juba praeguseks hetkeks kaitsma hakanud ning kuna hundid teisi hunte teavad, oleks mõni neist kindlasti temaga kontakti suutnud saada.
Hääletan camu
Mul üks küsimus sulle? Kas su ideaalsed teooriad ja geniaalsed mõtted mitte esimest mängu suht persse ei keeranud? Isegi kui kõik oli ilmselge juba ajasid sa oma jura edasi! Külale on igatahes selline elanik, kui ta on küla, vägagi halb. Võib oma lollusega teisigi sütitada nagu esimesel korral peaaegu juhtus.
Mu hääl pole obv kindel ja lõpliku valiku teen siis umbes kell 21 ajal. Võimalik, et ei hakka isegi kaitsma ennast, sest Fab ajas mind esimeses mängus juba tilti. Ehk siis, isegi kui minu hääl peaks otsustama, kas mina suren või mitte, siis ennast kaitsma ma ei hakka.
seal on ilusti kirjas, miks su poolt hääletasin. iga järgneva postitusega oled suutnud endast veel rumalama inimese mulje jätta, nii et külale sinust suurt kasu pole.
Lugesin , lugesin kakuke. Mine lõpeta keskkool ära, hundiroju
Minu pärast võib sul kolm ülikooli kõrgharidust olla, minu silmis jääd lambapeaks elu lõpuni. Sured ikka lollina.
Huivtav kas random loos on jälle samad hundid ja külaelanikud loosinud?
Comment